REKLAMA

Kłodzko: Pożar pustostanów na terenie PKS

Kłodzko: Wieczorny pożar na terenie PKS

Kłodzko: Wieczorny pożar na terenie PKS

Kłodzko: Wieczorny pożar na terenie PKS

Kłodzko: Wieczorny pożar na terenie PKS

Kłodzko: Wieczorny pożar na terenie PKS

Kłodzko: Wieczorny pożar na terenie PKS

Kłodzko: Wieczorny pożar na terenie PKS

Kłodzko: Palą się pustostany na terenie kłodzkiego PKS-u. Zobacz zdjęcia z akcji.

Kłodzko. We wtorek, 2 marca około godziny 21.00 wybuchł pożar w jednym z pustostanów na terenie PKS-u. 

 

Kłodzko: Pożar pustostanów na terenie PKS

 

Akcja strażaków

Strażacy dostali zgłoszenie o palących się śmieciach między PKS a PKP. Po przyjeździe stwierdzono, że palą się śmieci wewnątrz opuszczonych baraków. Na miejscu strażacy zastali dwóch śpiących mężczyzn. Drzemali oni w drugim pustostanie, obok tego podpalonego. Strażacy obudzili ich, a ci zabrali swoje koce i odeszli. Nie wiadomo od czego zaczęło się palić i czy ktoś celowo zaprószył ogień. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Dwa z Kłodzka i po jednym z Jaszkowej Dolnej oraz Ołdrzychowic. Strażacy po ugaszeniu pożaru przy użyciu wody, przystąpili do rozbierania drewnianej konstrukcji pustostanu. Przy pożarze obecna była także policja, straż miejska i przedstawiciel PKP. Na szczęście nikomu nic się nie stało, bo poza dwoma śpiącymi bezdomnymi właściwie nikogo tam nie było. 

Natalia Kołodziej

 

Kłodzko - starostwo włączyło się do akcji pomocy chorej dziewczynce. Kliknij tutaj, aby czytać dalej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Kłodzko: Pożar pustostanów na terenie PKS

Obrazek użytkownika Majkel
  • Majkel
  • 03-03-2021

Centrum powiatowego miasta... a wygląda jak z horroru. Za to wszystkie linie autobusowe przejeżdżając przez kłodzko. Zatrzymują się gdzie popadnie i ogólnie trzeba pytać się kierowcy gdzie staje. Nie rozumiem dlaczego, mając do dyspozycji duży plac centrum miasta. Autobusy prywatnych przewoźników nie mogą się tam zatrzymywać. Ale jeśli nie wiadomo o co chodzi..... kto obstawia market ;)
Obrazek użytkownika SBB
  • SBB
  • 03-03-2021

W powiecie rządzi PO i niestety w radzie brak Geniuszy jak Bartczak juz by te rudery szpeczące zniknęły . BARTCZAK TO IKONA KŁODZKA PISZĄCY HISTORIĘ ....JEGO AUTOGRAF BĘDZIE WART MILIONY KIEDYŚ. WIĘC BIEGIEM PO AUTOGRAFY ..
Obrazek użytkownika Mkk
  • Mkk
  • 03-03-2021

Kiedy oglądam Sesję Rady jak widzę twarze. Wyłania się jedna twarz prawdziwego patrioty Polaka i 100%faceta przed którym Panny sznurem idą to GENIUSZ SAMORZĄDU WRĘCZ PROFESOR I CZŁOWIEK Z NAJWIĘKSZYM IQ Radny BARTCZAK .TWÓJ PRZYSZŁY BURMISTRZ .

Fot. 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Duszniki-Zdrój: Trwa szkolenie żołnierzy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z pracy na dużych wysokościach. Zobacz zdjęcia

Fot. UM Kudowa-Zdrój

Sprawdź kiedy możesz wykonać szybki test, po którym wynik uzyskasz po pół godzinie

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×