REKLAMA

Poprawki na Świdnickiej

Do 30 kwietnia wykonawca ma czas na wykonanie drobnych poprawek na ul. Świdnickiej. Nasi Czytelnicy zaczynają nam wytykać miejsca na świeżo wyremontowanej drodze, które wymagają naprawy.

- Zakres robót obejmuje: poprawki w obrębie zjazdów, chodników, regulację i czyszczenie studzienek ściekowych, uporządkowanie terenów, uzupełnienie i wyrównanie pasa zieleni, wymianę uszkodzonych elementów takich jak np. palisada – informuje Krzysztof Czajka, rzecznik prasowy noworudzkiego magistratu. Przypomnijmy, że za opóźnienia wykonawca, czyli firma Eurovia zapłaci też kary umowne. - Całkowity koszt zadania wyniósł ok. 18 mln 73 tys. zł. Wykonawcy naliczane były kary umowne 1/10 od całkowitej kwoty, czyli ok. 18 tys. zł dziennie za 20 dni opóźnień - mówił Czajka. Ostatecznie kara wyniosła 361 tys. 472 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Poprawki na Świdnickiej

Obrazek użytkownika jan
  • jan
  • 05-03-2019

A jak władza ma zamiar rozwiązać problem miejscowych rajdowców ,co to w swoich warczących bolidach pomykają Świdnicką niczym autostradą.Czy musi dojść do tragedii jak w Słupcu żeby władza zaczeła myśleć??

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×