REKLAMA

Odpowie za ruinę?

fot. polskiezabytki.pl

Zgodnie z przewidywaniami przedłuża się proces Edwarda P.

Kłodzcy prokuratorzy chcą go pociągnąć do odpowiedzialności za doprowadzenie do ruiny zamku w Ratnie Dolnym. Za nami druga rozprawa. Odbyła się 12 lutego. Miało dojść na niej do przesłuchania 4 świadków zawnioskowanych przez obrońcę oskarżonego. Przesłuchano jednak tylko dwie osoby. Jeden świadek się nie stawił, dlatego w celu jego przesłuchania odroczono rozprawę do 17 kwietnia. Natomiast kolejny nie zostanie przesłuchany, bo zmarł. - Na obecnym etapie sprawy nie ma możliwości określenia konkretnej daty zakończenia postępowania i wydania wyroku - mówił już na początku stycznia sędzia Marek Poteralski. Pierwsza rozprawa odbyła się 14 listopada. Wtedy przesłuchano oskarżonego oraz 3 świadków. Dwóch kolejnych skorzystało z prawa odmowy składania zeznań. Oskarżony nie przyznał się do winy. Sprawa toczy się w Sądzie Rejonowym w Trzebnicy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Odpowie za ruinę?

Chcą rozpocząć renowację obrazu Św. Walentego w Bazylice Wambierzyckiej. Na pierwszy etap prac renowacyjnych potrzebne jest 15 tys. zł. Całkowity koszt renowacji szacowany jest na ok. 40 tys. złotych.

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×