REKLAMA

Dentobus w Radkowie i Ścinawce

Od 5 listopada przez prawie miesiąc w Radkowie i Ścinawce Śr. stacjonować będzie dentobus (ZOZ Kłodzko).

Dentobus to mobilny gabinet dentystyczny, w którym świadczone są usługi leczenia oraz profilaktyki stomatologicznej dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.
W Radkowie dentobus będzie stał od 5 do 15 listopada przy Szkole Podstawowej, ul. Jagiellońska 5, świadcząc usługi w godzinach: poniedziałek, środa i czwartek od godz. 13:00 do 17:00, a we wtorki w godz. 8:00-12:00.
Z kolei w Ścinawce Średniej dentobus będzie stacjonował od 19 do 29 listopada przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym, ul. Sikorskiego 34 i będzie otwarty dla pacjentów w godzinach: w poniedziałek, środę i czwartek od 13:00 do 17:00, a we wtorki od godz. 8:00 do 12:00.
Każde dziecko, które zgłosi się do dentobusu, musi posiadać indywidualną, pisemną zgodę rodziców/opiekunów na przeprowadzenie badania stomatologicznego. Formularz można pobrać z: www.radkowklodzki.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dentobus w Radkowie i Ścinawce

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×