REKLAMA

Koronawirus nie złapie nas na ściance?

Powspinasz się od czerwca. Koronawirusem raczej się tam nie zarazisz.

Prawdopodobnie ścianka ruszy od 1 czerwca, ale to tylko plan. - Na razie nic się nie mówi o tym, że z takich miejsc można korzystać, ale spodziewamy się, że w III etapie odmrażania gospodarki to będzie możliwe. My przygotowujemy się na 1 czerwca i na to, żeby ścianka mogła wtedy działać - tłumaczy Paweł Marciniak, prezes Centrum Turystyczno-Sportowego, które w imieniu władz miasta zarządza ścianką na nadszybiu pokopalnianego szybu Nowy I. Są już pierwsze przymiarki do tego, jak ścianka będzie funkcjonować w dobie pandemii. I wielkich zmian nie będzie. - Na ściance są zawsze dwie osoby na stanowisko. Takich stanowisk możemy mieć w sumie 3. Z zewnętrznej ścianki może korzystać osoba, która posiada odpowiednie przeszkolenie. Tam asekuracji już nie ma i mogą na ściance być dwie osoby. Natomiast na wewnętrznych ściankach, które służą do nauki, na jednym stanowisku są dwie osoby - jedna się wspina, a druga asekuruje. Na mniejszej ściance również mogą być dwie osoby. Tu zatem nie będziemy mieli konieczności dokonania zmian - ocenia prezes. Jak zapewnia Marciniak, również przy ściance zostaną zamontowane urządzenia do dezynfekcji. Podobne do tych, które już są w użytku na terenie Centrum Turystyczno-Sportowego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koronawirus nie złapie nas na ściance?

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×