REKLAMA

Kasa biletowa w Biedronce

Po latach przerwy powróciła do Nowej Rudy kasa biletowa dla podróżujących koleją

Dobra wiadomość dla mieszkańców Nowej Rudy, Radkowa, okolicznych miejscowości i turystów. Chcąc kupić bilet na przejazd komunikacją zbiorową już nie musisz prosić się o to konduktora. Teraz możesz to zrobić w Nowej Rudzie, jeszcze przed wyruszeniem w podróż. Co prawda nie reaktywowano kasy biletowej z prawdziwego zdarzenia, jaka jeszcze kilka lat temu funkcjonowała na noworudzkim dworcu kolejowym. Bilety można jednak kupić kilka kilometrów dalej. Na terenie supermarketu Biedronka przy ul. Piłsudskiego, gdzie działa salonik prasowy firmy Kolporter. - Od kilku dni w naszych salonach można zakupić bilety kolejowe. Opcja ta dotyczy wszystkich połączeń, które są dostępne na stronie www.e-podroznik.pl - przyznaje pracująca tam sprzedawczyni Agnieszka Kołodziej. - Jesteśmy jedynym takim punktem w Nowej Rudzie i okolicy - podkreśla pani Agnieszka.Jak na razie chętnych do zakupu biletów jest jak na lekarstwo. - Nie ma jeszcze zainteresowania wśród mieszkańców. Nie sprzedaliśmy ani jednego biletu - przyznaje sprzedawczyni.

Wiecej przeczytasz w Gazecie Noworudzkiej nr 1018

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kasa biletowa w Biedronce

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×