REKLAMA

Powiat kłodzki. Będzie mocno wiało

Powiat Kłodzki. Wiać będzie do jutra

Powiat kłodzki. Silny wiatr łamie drzewa. Kiedy przestanie wiać?

Powiat kłodzki. Silne wiatry nie odpuszczają. Wieje od wczoraj i ja pokazują prognozy pogody w poniedziałek, 28 grudnia nadal będzie mocno wiało. Najsilniejsze porywy wiatru pojawią się na terenach podgórskich i górskich, gdzie siła wiatru będzie przekraczać wartość 100 km/h. Mieszkańcy muszą pamiętać, aby nie wybierać się na wycieczki w góry i nie stawać pod drzewami. Trzeba również pozabierać przedmioty, które mogłyby zostać sprzątnięte z balkonów lub posesji. Wiatr zacznie wyraźnie słabnąć w drugiej części nocy. 

Na terenie Ziemi Kłodzkiej najsilniejszy wiatr prognozowany jest przede wszystkim na godziny późno popołudniowe, a zwłaszcza wieczorne i pierwszą część nocy. Wtedy maksymalne porywy wiatru będą mogły osiągać wartość do 85-100 km/h, a lokalnie zwłaszcza w rejonie gór Orlickich do 110 km/h. Silny wiatr będzie obecny także w godzinach porannych, południowych i popołudniowych. W tych godzinach maksymalne prognozowane porywy wiatru będą osiągać 55-70 km/h.

 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat kłodzki. Będzie mocno wiało

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Kłodzko. Radni zdecydowali o udzieleniu pożyczki dla kłodzkiego PKS-u. Czy dzięki temu uda się go uratować?

Szczepienia w Powiecie Kłodzkim zaczęły się pod koniec grudnia. Ilu mieszkańców zaszczepiono do tej pory?

Fot. Zieleniec Ski Arena

Ośrodki narciarskie w Powiecie Kłodzkim informują o swoich decyzjach wobec dalszych obostrzeń.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×