REKLAMA

Prowadził zaprzęg mając 2,5 promila.

Prowadził zaprzęg mając 2,5 promila. Był też poszukiwany celem przymusowego doprowadzenia do Zakładu Poprawczego, z którego wcześniej uciekł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Policjanci patrolujący teren gminy Bystrzyca Kłodzka zauważyli na drodze publicznej kierującego zaprzęgiem. Zachowanie woźnicy wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli.
Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u 20 - latka 2,5 promila alkoholu w organizmie. Pijany woźnica trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przekazali konie i zaprzęg pod opiekę osobie wskazanej przez zatrzymanego.
Po zatrzymaniu i sprawdzeniu mężczyzny okazało się też, że był on poszukiwany celem przymusowego doprowadzenia do Zakładu Poprawczego, z którego wcześniej uciekł. Woźnicy, za popełnione wykroczenie grozi teraz kara aresztu, bądź grzywny, a także zakaz prowadzenia pojazdów innych niż mechaniczne.

źródło: KPP Kłodzko

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Prowadził zaprzęg mając 2,5 promila.

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×