REKLAMA

Prowadził zaprzęg mając 2,5 promila.

Prowadził zaprzęg mając 2,5 promila. Był też poszukiwany celem przymusowego doprowadzenia do Zakładu Poprawczego, z którego wcześniej uciekł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Policjanci patrolujący teren gminy Bystrzyca Kłodzka zauważyli na drodze publicznej kierującego zaprzęgiem. Zachowanie woźnicy wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli.
Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u 20 - latka 2,5 promila alkoholu w organizmie. Pijany woźnica trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przekazali konie i zaprzęg pod opiekę osobie wskazanej przez zatrzymanego.
Po zatrzymaniu i sprawdzeniu mężczyzny okazało się też, że był on poszukiwany celem przymusowego doprowadzenia do Zakładu Poprawczego, z którego wcześniej uciekł. Woźnicy, za popełnione wykroczenie grozi teraz kara aresztu, bądź grzywny, a także zakaz prowadzenia pojazdów innych niż mechaniczne.

źródło: KPP Kłodzko

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Prowadził zaprzęg mając 2,5 promila.

Chcą rozpocząć renowację obrazu Św. Walentego w Bazylice Wambierzyckiej. Na pierwszy etap prac renowacyjnych potrzebne jest 15 tys. zł. Całkowity koszt renowacji szacowany jest na ok. 40 tys. złotych.

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×