REKLAMA

Spotkanie autorskie ze Stanisławą Łowińską

Filia Nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie ze Stanisławą Łowińską

Stanisława Łowińska (ur. 1946) – poetka i dziennikarka
Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Podyplomowe Studium Dziennikarskie na UJ w Krakowie.
Należy do Wielkopolskiego Związku Literatów Polskich.
Przez szereg lat pracowała w „Tygodniku Ludowym”, publikowała w prasie lokalnej i ogólnopolskiej oraz w pismach literackich m.in. w: „Arkuszu”, „Przekroju”, „Tygodniowym Ilustrowanym Magazynie” – „TIM”, „Zielonym Sztandarze”, „Gazecie Zachodniej”, „Gazecie Poznańskiej”, „Expressie Poznańskim”. Realizowała również programy w TV „S” w Poznaniu. Do 2000 roku pełniła funkcję redaktora naczelnego miesięcznika wielkopolskiej oświaty „Otwarta Szkoła”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Spotkanie autorskie ze Stanisławą Łowińską

Nie będzie ZUS-u w centrum Nowej Rudy. Biuro prawdopodobnie zostanie przeniesione do budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w dzielnicy Słupiec, należącego do Agroregu.

foto: użyczone

Trwają czynności, które mają potwierdzić tożsamość kierowcy, który jadąc osobówką z pasażerami wjechał w czeską ciężarówkę. Trzy osoby nie żyją.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×