REKLAMA

Szymon Podwin zagra koncert

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert. Wystąpi Szymon Podwin.

Szymon Podwin muzykiem jest z zamiłowania. Jest założycielem i gospodarzem Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego oraz projektu Triada Poetica.
Podczas koncertu usłyszymy piosenki w opracowaniu na gitarę klasyczną, do wierszy znanych poetów takich jak: Jacek Kaczmarski, Krzysztof Cezary Buszman, Julian Tuwim, Andrzej Waligórski, Krzysztof Kamil Baczyński, Stanisław Barańczak czy Bolesław Leśmian.
Nie zabraknie też piosenek autorskich z płyty „Rysospis”.
Koncert odbędzie się 23 listopada w Restauracji „Rycerska” o godz. 19:00. Bilety: 10 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Szymon Podwin zagra koncert

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×