REKLAMA

Szymon Podwin zagra koncert

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert. Wystąpi Szymon Podwin.

Szymon Podwin muzykiem jest z zamiłowania. Jest założycielem i gospodarzem Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego oraz projektu Triada Poetica.
Podczas koncertu usłyszymy piosenki w opracowaniu na gitarę klasyczną, do wierszy znanych poetów takich jak: Jacek Kaczmarski, Krzysztof Cezary Buszman, Julian Tuwim, Andrzej Waligórski, Krzysztof Kamil Baczyński, Stanisław Barańczak czy Bolesław Leśmian.
Nie zabraknie też piosenek autorskich z płyty „Rysospis”.
Koncert odbędzie się 23 listopada w Restauracji „Rycerska” o godz. 19:00. Bilety: 10 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Szymon Podwin zagra koncert

Mieszkańcy pytają, czy Słupiec podzielony jest na Polskę „A” i Polskę „B”. O co chodzi? Chodzi o niewyremontowane pobocze na ul. Kwiatkowskiego przy budynku nr 21.

Jerzy Dec to radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, który w tegorocznych wyborach otrzymał 8 880 głosów, a wraz z nimi mandat zaufania wyborców.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×