REKLAMA

Schadzki na placu zabaw

Zamiast miejsca do spędzania czasu z dziećmi, jest miejsce do schadzek, robienia grilla i zostawiania bałaganu. Mieszkańcy interweniują w sprawie placu zabaw przy ul. Cichej w centrum Nowej Rudy. Chcą, aby było ono wykorzystywane jak należy.

Place zabaw to miejsce ważne szczególnie dla rodziców, którzy tu spędzają czas ze swoimi pociechami. Nie dziwi zatem fakt, że nie chcą, aby ich dzieci bawiły się wśród śmieci. - Piją tu, grillują, śmieci wyrzucają za ławki. W nocy przywożą posortowane w reklamówkach i wyrzucają. Tak jest non stop - żali się zbulwersowana pani Kamila (dane do wiadomości redakcji). - To miejsce schadzek młodzieży gimnazjalnej, niepełnoletniej. Palą tu papierosy i je wyrzucają, a nawet piją alkohol - dodaje mieszkanka.
Zapytaliśmy urzędników...
Zapytaliśmy miejskich urzędników, czy wiedzą o tym, co dzieje się na placu zabaw przy ul. Cichej? Wysłaliśmy im też zdjęcia otrzymane przez mieszkańców. - Plac zabaw zostanie niezwłocznie uprzątnięty. Proceder został zgłoszony do straży miejskiej, która w miarę możliwości zintensyfikuje swoje działania w tym rejonie - zapewnia Krzysztof Czajka, rzecznik prasowy noworudzkiego magistratu. Na chwilę obecną jednak, jak mówią urzędnicy, nie ma planów grodzenia, czy też monitorowania tego miejsca.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Schadzki na placu zabaw

Na noworudzkim cmentarzu wylano środek chwastobójczy, który popalił dosłownie wszystko.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×