REKLAMA

Utrudnienia w Górach Stołowych

Fot. Park Narodowy Gór Stołowych

Fot. Park Narodowy Gór Stołowych

Wybierasz się w Góry Stołowe? Przygotuj się na utrudnienia. Do 16 września punkt widokowy "Tron Liczyrzepy" będzie niedostępny ze względu na wymianę konstrukcji platformy drewnianej. Obowiązuje kategoryczny zakaz wejścia.
Natomiast w związku z koniecznością usunięcia drzew zagrażających i trudnych SZLAK NIEBIESKI od parkingu pod Narożnikiem do Łężyc będzie zamknięty do 18 września. Obowiązuje kategoryczny zakaz wejścia na opisany odcinek szlaku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Utrudnienia w Górach Stołowych

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×