REKLAMA

Szósty zgon w powiecie z powodu COVID-19

Mieszkaniec Kłodzka zmarł na koronawirusa.

Do sześciu wzrosła liczba zgonów spowodowanych zakażeniem SARS-CoV-2 w naszym powiecie.

Pierwszą śmiertelna ofiara koronawirusa w powiecie kłodzkim był mieszkaniec Lewina Kłodzkiego, który umarł w szpitalu w Polanicy-Zdroju 3 kwietnia. Drugą - mieszkaniec Stronia Śląskiego, który zmarł na oddziale zakaźnym 1 maja. Trzecią - mieszkaniec Kłodzka, przebywający na kwarantannie, który został przewieziony do szpitala zakaźnego we Wrocławiu i tam zmarł 4 maja. Czwartą - mieszkaniec Kłodzka, który przebywał w szpitalu zakaźnym i odszedł 11 maja. Wiadomość o piątej ofierze nadeszła 22 maja, kiedy starosta Maciej Awiżeń poinformował o zgonie osoby z Radkowa.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Szósty zgon w powiecie z powodu COVID-19

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. Gmina Nowa Ruda

Dziś (piątek, 3 lipca) w Bystrzycy Kłodzkiej, Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska odebrała z rąk wicemarszałka województwa dolnośląskiego Grzegorza Macko, posła na Sejm RP Marcina Gwóździa i dyrektora Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Izabeli Woronowicz promesę w wysokości 30 tys. zł na budowę placu zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich. Dotacja została przyznana w ramach konkursu „Odnowa Wsi Dolnośląskiej”. Przeznaczona jest na powstały wiosną plac zabaw w Ludwikowicach Kłodzkich, na terenie przynależnym do Publicznego Przedszkola.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×