REKLAMA

Nowa Ruda. Gdzie zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi?

Tak wygladało oczekiwanie na pierwsze szczepienie w polanickim szpitalu

Fot. Czytelnik

Nowa Ruda. Sprawdź, gdzie będziesz mógł zaszczepić się przeciwko koronawirusowi

Nowa Ruda. Trwają szczepienia osób z grupy 0. Należą do niej m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, a także studenci medycyny.  Proces szczepień będzie realizowany etapami. Już teraz jednak możesz sprawdzić punkty szczepień w Twojej okolicy. Szczepionka przeciwko COVID-19 to jeden z kluczowych elementów powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jak działa? Szczepionka wyzwala w organizmie człowieka naturalną produkcję przeciwciał. Stymuluje także nasze komórki odpornościowe, tak aby chroniły nas przed zakażeniem COVID-19.

 
 

NOWA RUDA

Salus Centrum Medyczne Filia w Nowej Rudzie, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 2

NZOZ EVITA Sp. z o.o., ul. Bohaterów Getta 8

 

SŁUPIEC

NZOZ EVITA Sp. z o.o Filia nr 1, ul. Spacerowa 15 a

 

DROGOSŁAW

NZOZ EVITA Sp. z o.o. Filia nr 2, ul. Świdnicka 20

 

BOŻKÓW

Salus Centrum Medyczne Filia w Bożkowie, Bożków 53

 

RADKÓW

Praktyka Lekarza Rodzinnego Andrzej Banaszak, ul. Stołowogórska 2

 

ŚCINAWKA DOL.

Praktyka Lekarza Rodzinnego Filia w Ścinawce Dolnej, Ścinawka Dol. 16

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Nowa Ruda. Gdzie zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi?

Obrazek użytkownika WolnyCzlowiek
  • WolnyCzlowiek
  • 07-01-2021

NIGDZIE NIKT SIĘ SZCZEPIŁ NIE BĘDZIE I KAŻDY O TYM DOBRZE WIE. Koniec z propagowaniem tej farsy !!!! Już mało kto w to wierzy tylko jeszcze niektórzy się boją i noszą te szmaty dla spokoju. Stop Szczepieniom - Międzynarodowy Holokaust-Wolny Człowiek to taki bez szmaty na twarzy. Pamiętajcie że to jest bezprawne są biura które za darmo pomagają z tym bezprawiem- Lega Artis -Warszawa. Pamiętajcie że szczepionka została dopuszczona WARUNKOWO oraz nie ma badań, testów dotyczących skutków ubocznych w przypadku podania z innymi lekami, dotyczy osób nie tylko starszych. Pamiętaj obywatelu !!! Mamy coraz więcej leków a czy jesteśmy coraz bardziej zdrowi- policz ile jest reklam w TV głównego ścieku !!! Obecnie mowy marketing i afera że aktorzy są szczepieni bez kolejki - nie dajcie się nabrać chcą Wam pokazać że to takie bezpieczne że aż wchodzą drzwiami i oknami aby się zaszczepić. Jeśli to czytasz przekaż osobą bez internetu- szukaj prawdy.

FOT. KPP Kłodzko

Powiat Kłodzki. Staranował i zepchnął do rowu samochód. Od jego kierowcy zażądał 1000 tys. zł. Jak zakończyła się dramatyczna sytuacja?

Powiat Kłodzki: Czy właściciele kłodzkich siłowni wyłamią się z obostrzeń? Sprawdź, co mają na ten temat do powiedzenia.

FB/GOPR Wałbrzych

Ratownicy GOPR sprowadzili zwłoki mężczyzny z gór. Akcja trwała ponad 12 godzin.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×