REKLAMA

Dramatyczna sytuacja u naszych sąsiadów

Czesi w ubiegłym tygodniu zamknęli siłownie i baseny, centra fitness i kąpieliska wewnątrz obiektów. Na dwa tygodnie wprowadzono też zakaz odwiedzin w szpitalach, domach seniora i podobnych placówkach.

W ubiegłym tygodniu drastycznie pogorszyła się sytuacja epidemiczna u naszych południowych sąsiadów. Duże wzrosty zakażeń koronawirusem zanotowano tuż za naszą granicą, w powiecie nachodzkim, sąsiadującym z powiatami kłodzkim i wałbrzyskim. Sytuacja u naszych sąsiadów dramatycznie pogorszyła się w ubiegłym tygodniu. Dziennie pozytywne wynik testów miało 4-5 tys. mieszkańców. Od 1 marca, kiedy zdiagnozowano pierwszy przypadek infekcji, w Czechach koronawirusem zakażonych zostało ponad 117 tys. osób, a prawie tysiąc zmarło. Czesi w ubiegłym tygodniu zamknęli siłownie i baseny, centra fitness i kąpieliska wewnątrz obiektów. Liczba uczestników imprez sportowych na świeżym powietrzu została ograniczona do 20 osób. Na dwa tygodnie wprowadzono też zakaz odwiedzin w szpitalach, domach seniora i podobnych placówkach. Granice z Czachami są otwarte, ale wszystko zależy rozwoju sytuacji. Nasze ministerstwo spraw zagranicznych przestrzega przed wyjazdami do południowych sąsiadów.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dramatyczna sytuacja u naszych sąsiadów

Fot. MOK Nowa Ruda

Każdy może przyjść i zrobić świąteczną sesję zdjęciową, odwiedzić kolorowy ogródek, zasiąść w fotelu czy poszukać kota, który przyszedł odwiedzić domek.

Fot. polska-org.pl

Dzięki podpisanej umowie możliwe będzie również zatrudnienienie więźniów odbywających karę pozbawienia wolności w Kłodzku.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w poniedziałek, 6 grudnia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×