REKLAMA

Wrocław. Nasz mieszkaniec groził sprzedawczyni śmiercią

Mężczyzna zaczął rozbijać szafki z zegarkami oraz wkładać do torby złote czasomierze

Fot. KMP we Wrocławiu

Mężczyzna próbował ukraść 14 zegarków

Mieszkaniec naszego powiatu napadł na sprzedawczynię we wrocławskiej galerii. Jak skończyło się to tragiczne zdarzenie?

Wrocław. Do sklepu w galerii handlowej na wrocławskich Krzykach wszedł podejrzanie zachowujący się mężczyzna. W pewnej chwili zwrócił się w stronę sprzedawczyni i krzycząc, zażądał wydania pieniędzy z kasy oraz zapakowania do jego torby markowych zegarków, które znajdowały się w szklanych witrynach. Groził też pozbawieniem życia, jeśli kobieta nie wyda mu tego, co chce.

- Przestraszona sprzedawczyni zaczęła wzywać pomocy i szybko wybiegła ze sklepu, w którego wnętrzu został agresywny mężczyzna. Zaczął rozbijać szafki z zegarkami oraz wkładać do torby złote czasomierze. Zaalarmowany krzykiem kobiety natychmiast zareagował funkcjonariusz, który tego dnia korzystał z czasu wolnego i wybrał się na codziennie zakupy. Razem z ekspedientką zamknął agresywnego włamywacza w sklepie i za pośrednictwem oficera dyżurnego szybko wezwał na miejsce policjantów, którzy patrolowali nieodległy rejon służbowy. Funkcjonariusze zmuszeni byli użyć środków przymusu bezpośredniego wobec mężczyzny, który nie stosował się do wydawanych poleceń i groził im trzymanym w ręce kawałkiem szkła z rozbitej witryny - relacjonuje Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.

Policjanci obezwładnili agresora, którym okazał się mieszkaniec powiatu kłodzkiego. Został on przewieziony na komisariat przy ul. Ślężnej.

Funkcjonariusze odzyskali 14 zegarków, które zatrzymany mężczyzna chciał ukraść. Teraz mieszkaniec powiatu kłodzkiego odpowie przed sądem za usiłowanie dokonania kradzieży z włamaniem oraz grożenie użyciem siły wobec interweniujących policjantów chcąc zmusić ich do odstąpienia od czynności zatrzymania. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozić mu może kara maksymalnie 10 lat pozbawienia wolności.

Karolina Golak 

Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku

Odbyło się ostatnie pożegnanie Hani, która przed śmiercią przeszła prawdziwe piekło

Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu

 

 

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wrocław. Nasz mieszkaniec groził sprzedawczyni śmiercią

Fot. 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Duszniki-Zdrój: Trwa szkolenie żołnierzy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z pracy na dużych wysokościach. Zobacz zdjęcia

Fot. UM Kudowa-Zdrój

Sprawdź kiedy możesz wykonać szybki test, po którym wynik uzyskasz po pół godzinie

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×