REKLAMA

Nasi kradną w Niemczech

Policjanci odzyskali rower o napędzie elektrycznym skradziony w styczniu na terenie Niemiec 

Policjanci z Kłodzka, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych na terenie gminy Nowa Ruda ujawnili rower o napędzie elektrycznym wartości ok.20 tys. zł. Po dokonanych sprawdzeniach okazało się, że jednoślad w styczniu br. został skradziony na terenie Niemiec. Rower został zabezpieczony w jednostce policji, a następnie zostanie przekazany` właścicielowi.

Obecnie funkcjonariusze ustalają okoliczności w jakich mieszkaniec powiatu kłodzkiego nabył jednoślad.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nasi kradną w Niemczech

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×