REKLAMA

35 nowych lamp oświetli wieś

foto: ilustracyjne, pixabay.com

35 nowych lamp już w październiku.

Dzięki dotacji z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej nowoczesne, energooszczędne lampy pojawią się przy drodze powiatowej, od przysiółka Mały Bożków do drogi wojewódzkiej nr 381. Urzędnicy dostali na ten cel ponad 140 tys. 396 zł. O kasę na oświetlenie mogły ubiegać się gminy wiejskie i miejsko-wiejskie o niskich dochodach podatkowych. Obok gminy Nowa Ruda o dofinansowanie mógł się też starać Radków, jednak tamtejsi urzędnicy takiego wniosku nie złożyli.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): 35 nowych lamp oświetli wieś

Obrazek użytkownika Berni
  • Berni
  • 17-06-2019

Radków swoją godność ma i o judaszowe srebrniki starać się nie musi. A emeryci po nocach nie łażą.
Obrazek użytkownika Berni
  • Berni
  • 17-06-2019

Radków swoją godność ma i o judaszowe srebrniki starać się nie musi. A emeryci po nocach nie łażą.
Obrazek użytkownika z Radkowa
  • z Radkowa
  • 18-06-2019

W Radkowie powstała nieformalna grupa mieszkańców która zbiera fundusze na zakup laptopa oraz opłacenie kursu komputerowego dla burmistrza Bednarczyka aby on również wszedł w XXI wiek. Zbiórka wkrótce będzie ogólnodostępna.
Obrazek użytkownika Uniżona urzedniczka
  • Uniżona urzedniczka
  • 18-06-2019

Bednarczyk nie potrzebuje komputera . On ma rano na biurku wydrukowany cały internet. W PRLu nie było komputerów a urzędy sprawnie działały . Nasz Kochany Wódz Stołowogórskie Słońce Gminy Jan Bednarczyk jest mądrzejszy niż sto komputerów .

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×