REKLAMA

Zarząd wybrany

Zarząd KS Piast Nowa Ruda

Fot. Gazeta Noworudzka

W poniedziałek 22 czerwca, odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego KS Piast Nowa Ruda. Najważniejszą decyzją był wybór nowego prezesa klubu. Został nim Paweł Szafran, Kierownik Referatu Inwestycji i Zagospodarowania Przestrzennego w Urzędzie Gminy Nowa Ruda oraz Radny Powiatu Kłodzkiego. Dodatkowo w skład zarządu weszli Dariusz Parasiński, Rafał Bolisęga, Artur Wnęk oraz Maciej Rogowski. Natomiast kierownikiem klubu został Tomasz Druciak.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zarząd wybrany

Fot. UM Nowa Ruda

Burmistrz Tomasz Kiliński gościł u siebie Państwa Katarzynę i Artura Podgórskich, szczęśliwych rodziców noworudzkich trojaczków. Miasto przygotowało upominki dla świeżo upieczonych rodziców, które osobiście wręczył włodarz.
Rozalia, Zofia oraz Franciszek przyszli na świat 10 czerwca i są pierwszymi dziećmi Państwa Podgórskich. Maluchy nie mogły jednak uczestniczyć w spotkaniu, ale jak przekonują rodzice, dzieci czują się dobrze i z dnia na dzień dostarczają nowych wyzwań.

Fot. Gazeta Kłodzka

Autobusy kłodzkiego PKS-u stanęły 21 marca. Wstrzymano wtedy wszystkie kursy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×