REKLAMA

Skorzystaj z konsultacji

26 listopada będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących dofinansowania z funduszy europejskich.

Konsultacje skierowane są do przedsiębiorców, osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą, przedstawicieli organizacji pozarządowych.
Podczas indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na pozyskanie dofinansowania z funduszy europejskich. Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje. Poinformują także o instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

Organizatorem spotkania jest : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.
Spotkanie odbędzie się 26 listopada w godz. 10:00 – 13:00 w Sali Rady Gminy UG Nowa Ruda

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Skorzystaj z konsultacji

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×