REKLAMA

Skorzystaj z konsultacji

26 listopada będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących dofinansowania z funduszy europejskich.

Konsultacje skierowane są do przedsiębiorców, osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą, przedstawicieli organizacji pozarządowych.
Podczas indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na pozyskanie dofinansowania z funduszy europejskich. Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje. Poinformują także o instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

Organizatorem spotkania jest : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.
Spotkanie odbędzie się 26 listopada w godz. 10:00 – 13:00 w Sali Rady Gminy UG Nowa Ruda

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Skorzystaj z konsultacji

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×