REKLAMA

TRE VOCI na początek

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny Festiwal Folkloru. W Nowej Rudzie otworzy go koncert zespołu TRE VOCI.

Koncert tenorów rozpocznie się 8 sierpnia o godz. 21:00.
TRE VOCI to polskie trio muzyczne, wykonujące muzykę klasyczną i pop operową. W skład formacji wchodzą tenorzy: Wojciech Sokolnicki „Voytek Soko”, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj.
Trio rozpoczęło współpracę w 2015 roku. Już w tym samym roku wystąpili u boku Grażyny Brodzińskiej w Krakowie. Rok później koncertowali na deskach Copernicus Center w Chicago. Za chwilę wystąpią przed naszą publicznością na noworudzkim rynku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): TRE VOCI na początek

Obrazek użytkownika Józef Chuchla
  • Józef Chuchla
  • 08-08-2018

Zgroza. Nie ma nikogo, kto potrafi wstawić czytelny załącznik z programem festiwalu?
Obrazek użytkownika Józef Chuchla
  • Józef Chuchla
  • 08-08-2018

Zgroza. Nie ma nikogo, kto potrafi wstawić czytelny załącznik z programem festiwalu?

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×