REKLAMA

Dolny Śląsk Travel: Nowa platforma do zakupu wycieczek

Dolny Śląsk Travel: Podróżuj po naszym województwie

Fot. www.dolnyslask.travel.pl

Dolny Śląsk Travel PL to portal, na którym można obejrzeć urokliwe miejsca naszego regionu, a przy okazji od razu zarezerwować wycieczkę.

Dolny Śląsk Travel PL oferuje możliwość wyszukiwania wycieczek w konkretnych rejonach Dolnego Śląska. Co jeszcze można znaleźć na portalu? 

 

Pomysłodawcy

W budowanie i tworzenie portalu zaangażowani byli min. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Urząd Marszałkowski naszego województwa i Miasto Wrocław. Dolny Śląsk Travel PL to internetowa platforma sprzedaży produktów i wycieczek turystycznych. Oferuje gotowe pakiety wycieczkowe w całym województwie dolnośląskim. 

Powiat Kłodzki - Top 10 pączków w tłusty czwartek. Kliknij, aby zobaczyć ranking cukierni

 

Co nowego?

Jest to przede wszystkim pierwszy w Polsce portal, który sprzedaje pełne pakiety turystyczne z uwzględnieniem zarówno atrakcji, jak i noclegów. Na stronie dostępne są też pamiątki, upominki i książki z całego regionu. Jest to ułatwienie w planowaniu wycieczek. Dostępna jest wyszukiwarka, w której można zaznaczyć region i zobaczyć, jakie oferty są aktualnie proponowane. Jest również możliwość filtrowania ich pod kątem wykorzystania bonu turystycznego, który przysługuje mieszkańcom. 

 

Oferty

Przy każdej proponowanej ofercie jest dostępny opis  samego regionu, klimatu oraz możliwości odpoczynku. Odwiedzający stronę mają możliwość szczegółowej analizy planu całego wyjazdu. Dodatkowo opisane są pensjonaty i wszystkie poszczególne atrakcje zawarte w wycieczkach. Do wglądu turystów jest także rubryka "Warto również zobaczyć", która nakierowuje na zwiedzanie poszczególnych miejsc w okolicy miejsca wyjazdu. Więcej informacji na stronie www.dolnyslask.travel.pl. Przypominamy, że działalność hoteli i pensjonatów zostaje wznowiona już od dziś, 12 lutego w reżimie sanitarnym obejmującym 50% z dostępnych miejsc. 

Natalia Kołodziej, inf. Paweł Wybierała

 

Tajemnica Jugowskiej kopalni sprzed 90 lat rozwikłana. Kliknij, aby czytać dalej

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dolny Śląsk Travel: Nowa platforma do zakupu wycieczek

Fot. Wikipedia

Gwałtownie przybywa zakażonych koronawirusem. Chorują już także dzieci. Gdzie są przewożone?

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×