REKLAMA

Powiat Kłodzki: coraz bliżej święta

Nowa Ruda

Nowa Ruda

Nowa Ruda

Kłodzko

Kłodzko

Kłodzko

Jaszkowa

Polanica-Zdrój

Fot. FB/Mateusz Jelin

Polanica-Zdrój

Fot. FB/Mateusz Jelin

Powiat Kłodzki. Miasta i wioski zadbały o ozdoby świąteczne. Które podobają Wam się najbardziej?

Powiat Kłodzki. Kłodzko, Polanica-Zdrój, Nowa Ruda, Jaszkowa...To tylko nieliczne ości, w których stanęły choinki, a uliczne latarnie ozdobiły kolorowe światełka. To sygnał, że do świąt pozostało już zaledwie kilka dni. W tym roku Wigilia odbędzie się w czwartek. Do tej pory Wigilia była czasem spotkań rodzinnych, które w większości rodzin odbywały się w dużym gronie rodzinnym. Tym razem ma być jednak zupełnie inaczej. Zgodnie z wprowadzonymi obostrzeniami podczas Świąt Bożego Narodzenia, do stołu będzie można zaprosić maksymalnie pięć osób, które nie są stałymi domownikami.

 

Przeczytaj o obostrzeniach od 28 grudnia

Sprawdź ile osób zachorowało na koronawirusa 20 grudnia

Zobacz, czy podczas świąt będą kursowały autobusy

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki: coraz bliżej święta

Kłodzko: Na ul. Podgrodzie doszło do kolizji 2 aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

KPP Kłodzko

Polanica-Zdrój: Tym razem praworządność nie opłaciła się mieszkańcowi powiatu kłodzkiego. Zgłosił włamanie i sam przy okazji wpadł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×