REKLAMA

Niesprawiedliwość losu

Dziennikarze podczas wakacji narzekają często na brak tematów do artykułów, ale ja w ostatnich dniach nie mogę narzekać. Temat za tematem. Niestety to tematy, o których nie chciałbym nigdy pisać. Nie chciałbym, aby do nich doszło. Ludzie pracują, zarabiają pieniądze, rozwijają się. A wystarczy jedno zdarzenie i człowieka nie ma. Wielu z nas znało osobiście byłego noworudzkiego radnego Krzysztofa Richtera. Wielu z nas znało szefa wydziału inwestycji Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie. Również pan Jarosław, który zginął na ul. Cmentarnej, przygnieciony przez drzewo, był znany wielu osobom. Zmarli przedwcześnie. To były śmierci niesprawiedliwe. Nie powinno do nich dojść. Takie tragedie powodują, że na chwilę się zatrzymujemy i zaczynamy się zastanawiać, czy gonitwa za pieniędzmi, za ciągłym rozwojem ma sens? A przechodząc do ilości tematów, to też szkoda mi po ludzku proboszcza z parafi i w Ścinawce Śr., którego oszukali młodzi ludzie kręcący w jego kościele teledysk. Miał być fi lm fabularny, wyszedł skandaliczny teledysk. Skandalem można nazwać śledztwo prowadzone w sprawie ustalenia sprawcy wypadku, do którego doszło na ul. Słupieckiej w dzielnicy Słupiec. Zginęły 3 osoby. Czy winny usłyszy zarzuty? Mam nadzieję, że po naszej dzisiejszej publikacji sprawa przyspieszy. Mam nadzieję, że winny zostanie ukarany, jeśli oczywiście uda się go ustalić. Co przyniesie kolejny dzień? Nie wiem, ale w ostatnich dniach za dużo było nagłych i niespodziewanych śmierci.

 

Komentarze dla artykułu (2): Niesprawiedliwość losu

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 05-11-2015

Czy w przypadku zmiany koalicji w sejmiku Golak pozostanie w PO?
Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 26-11-2015

Nie wiecie jak wygląda Bóg? Wystarczy spojrzeć na fotkę.....

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×