REKLAMA

Niewielu chce na radnych

Kolejne wieści o radnych. Ryszard Czerewaty ostatecznie odmówił i nie wystartuje do rady powiatu z list Koalicji Obywatelskiej, czyli wspólnej listy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Po moim ubiegłotygodniowym komentarzu doszło do małego zamieszania na listach Porozumienia Samorządowego, które wystawia kandydatów na radnych do rady powiatu. Efekt - chyba przegrałem butelkę dobrego alkoholu, bo wydaje się, że Marek Kusiakiewicz, dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie ma pozycję nr 1 na liście, a drugie miejsce przypadnie Barbarze Siemczonek. A gdy już jesteśmy przy tej osobie, to pracownica Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy-Zdroju zadzwoniła do mnie zapewniając, że z nikim nie rozmawiała o tym, że jeśli dostanie pozycję nr 1, to wystartuje z Koalicji Obywatelskiej, Porozumienia Samorządowego, a nawet Prawa i Sprawiedliwości. Wiem co innego, ale skoro Pani Radna tak mówi, to z zasady trzeba przyjąć, iż mówi prawdę. Co do reszty, to w ostatnich dniach doszło do kilku roszad. Dopiero po rejestracji list kandydatów przez poszczególne komitety wyjaśni się, kto z nich wystartuje. Już dzisiaj wiadomo, że sporo osób chętnych do zostania radnymi nie było. Wiele komitetów miało problem, aby zapełnić wszystkie miejsca na liście.

Komentarze dla artykułu (2): Niewielu chce na radnych

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 05-11-2015

Czy w przypadku zmiany koalicji w sejmiku Golak pozostanie w PO?
Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 26-11-2015

Nie wiecie jak wygląda Bóg? Wystarczy spojrzeć na fotkę.....

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×