REKLAMA

Otrząsną się i zamilkną?

Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą - powiedział ks. Twardowski. Myślę, że to najbardziej trafne słowa w okresie, w jakim jesteśmy. Panuje nastrój porównywalny do tego po śmierci Jana Pawła II, czy po katastrofie smoleńskiej. Po sobotniej żałobie wszystko wróci jednak do normy, choć mam nadzieję, że jedno się zmieni - policja nie będzie już tak lekceważąco podchodzić do spraw dotyczących gróźb kierowanych do tzw. osób publicznych. Nie tylko do polityków, ale choćby do dziennikarzy. Coś na ten temat wiem, bo pamiętam, jak kibole rozlepili w całym mieście ulotki z moim wizerunkiem. Dostałem w tym czasie sporo gróźb, a nasi policjanci i to na najwyższych lokalnych stołkach się śmiali. Długo będę pamiętać, jak ktoś w internecie z imienia i nazwiska nawoływał do zabicia mnie. Pisał: "zajebać Golaka". Pomyślałem, to chyba ewidentny dowód na złamanie prawa i bez problemu policja ustali sprawcę. Ale nie nasi policjanci. Przychodzę na przesłuchanie i słyszę, że nie mogą wykryć sprawcy. W 2 minuty ustaliłem, gdzie dokładnie mieszka i przekazałem im takie informacje. To nie pomaga, po kilku dniach dostaję pismo z informacją, że umarzają sprawę z powodu nie wykrycia sprawcy. Ciekawe, co by się stało, gdybym teraz taki wniosek złożył. Mam nadzieję, że nie będę musiał już więcej się o tym przekonywać. Mam nadzieję, że po tej tragedii durnie trochę się otrząsną i zamilkną.

Komentarze dla artykułu (2): Otrząsną się i zamilkną?

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 05-11-2015

Czy w przypadku zmiany koalicji w sejmiku Golak pozostanie w PO?
Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 26-11-2015

Nie wiecie jak wygląda Bóg? Wystarczy spojrzeć na fotkę.....

Mieszkańcy wsi w gminie Nowa Ruda i gminie Radków skarżą się na problemy z dojazdami.

Mieszkańcy są zbulwersowani, prezes spółdzielni nie widzi w tym nic złego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×