REKLAMA

Dwa apele

Odnotowuję, że po raz kolejny policja nie interweniowała. Tym razem - podobnie jak przed tygodniem - w bardzo bulwersującej sprawie. Otóż nie przyjechała po pobiciu partnera kobiety, która doprowadziła do naszej, ale też telewizyjnej, interwencji w budynku socjalnym przy ul. Zaułek w centrum Nowej Rudy. Tej kobiecie należy się medal, bo dzięki niej, być może nie dojdzie do tragedii, a sprawcy dewastacji budynku zostaną w końcu eksmitowani. Natomiast ci, którzy tam przychodzili, aby pomagać w demolowaniu będą się bali tam pokazywać ze względu na zainstalowany niedawno monitoring. Zamiast jednak medalu, kobieta doczekała się odwetu ze strony tych, których „wkopała”. Nasza policja pokazała po raz kolejny, że Nową Rudą rządzą przestępcy. Nie przyjechali pomóc ofierze i namierzyć sprawców pobicia. Szok! Tak jak apeluję do przełożonych noworudzkich policjantów, aby zaprowadzili porządek, tak apeluję do seniorów, aby przestali chodzić na pokazy garnków, czy pościeli organizowane w mieście. Ostatnio kolega opowiedział mi, że wybrał się na jeden z takich pokazów. Nie dość, że był najmłodszy wśród przybyłych, to stał się nie lada wyzwaniem dla prowadzących spotkanie i próbujących przekonać przybyłych do zakupu garnków za kilka tysięcy zł. Garnków nie kupił, bo w trakcie pokazu znalazł w telefonie te same lub podobne, ale o wiele tańsze niż te z pokazu. Gdy powiedział o tym prowadzącemu spotkanie, ten natychmiast odrzekł: pan przyszedł chyba tylko po prezent. Dlatego drodzy seniorzy, osobiście bym na takie spotkania nie chodził. I na koniec zachęta do odwiedzenia kina. Zachęcam do obejrzenia filmu „Kurier”, do którego ujęcia kręcono m. in. na noworudzkim dworcu kolejowym.

Komentarze dla artykułu (2): Dwa apele

Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 05-11-2015

Czy w przypadku zmiany koalicji w sejmiku Golak pozostanie w PO?
Obrazek użytkownika wyborca
  • wyborca
  • 26-11-2015

Nie wiecie jak wygląda Bóg? Wystarczy spojrzeć na fotkę.....

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×