REKLAMA

Ludwikowice z marketem?

Czy Biedronka, a może Dino powstanie w Ludwikowicach Kł?

Jeszcze gdy Gminą Nowa Ruda rządził Sławomir Karwowski olbrzymi market mógł powstać w Ludwikowicach Kł. Pojawili się chętni chcący go postawić w miejscu dawnych zakładów Nowar znajdujących się nieopodal miejscowego ośrodka zdrowia. - Rozmowy nad budową nowego marketu trwały, ale moja kadencja się zakończyła - przyznaje Karwowski. Czy teraz ten pomysł ponownie się odrodził i doczeka się realizacji?

Dowiesz się tego w najnowszym wydaniu Gazety Noworudzkiej nr 1042

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (5): Ludwikowice z marketem?

Obrazek użytkownika pawel
  • pawel
  • 11-05-2017

Póki co to kilka sklepów w ostatnich latach upadło (tzn. tzw. wygoda, sklep na skrzyżowaniu na Sokolec, ABC koło straży). Na pewno powstanie takiego marketu byłoby korzystne, ale cy aby na pewno jest u nas na tyle duży popyt?
Obrazek użytkownika seba
  • seba
  • 12-05-2017

No i bardzo dobrze, a przy okazji kolejne ruiny i kupa dziadostwa zmieniła by się w ładny sklep z parkingiem, jak miało to miejsce w przypadku dwóch Dino w NR i Biedronki w Drogosawiu. Patrząc na zainteresowanie kupujących w innych marketach w NR, to pewnie i tu by ich nie zabrakło, chociażby ze względu na świeży towar, niskie ceny, parking, samoobsługę itp.
Obrazek użytkownika Pablito
  • Pablito
  • 17-05-2017

Byle by to nie była kolejna Biedronka, czy Dino.. tylko jakaś inna sieć.
Obrazek użytkownika ania
  • ania
  • 17-05-2017

Wójt Karwowski dogadywał się z siecią biedronka, to może właśnie będzie biedronka. Tylko dlaczego to tak długo trwa, jak za Karwowskiego to miało być w 2016-tym. Co przez dwa lata robiła Mierzejewska?
Obrazek użytkownika wiem
  • wiem
  • 20-05-2017

Fakt, w Ibizie było nawet spotkanie właśnie chyba w sprawie Biedronki. Ferenc wiedział ponoć o tym i już od 2013 roku wstrzymywał dzierżawy ogródków przy fabryce. Biedronka miała stanąć w 2015- tym roku. Miała być feta, święcenie itp. Ale od grudnia 2014 wójtem jest biedroneczka i ruiny wciąż straszą.

fot. ILUSTRACJA

Kolejnych czterech nieodpowiedzialnych kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy jechali ze zbyt dużą prędkością.

Balanga na koszt podatników. W oficjalnej delegacji Gminy Nowa Ruda na dożynki gminne znalazły się partnerki Nierodki i Słoninki
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×