REKLAMA

Odwołają Srokowskiego?

Ważą się losy sołtysa Dzikowca. Mieszkańcy zdecydują, czy go odwołać

Dzikowiec już wkrótce może mieć nowego sołtysa. Jest wniosek o odwołanie z tego stanowiska Henryka Srokowskiego. Z naszych informacji wynika, że grupa mieszkańców, która chce go odwołać widzi na jego miejscu Agnieszkę Tomczuk. - Kiedyś pomogłem jej uzyskać mieszkanie w Dzikowcu, a teraz chce mnie wygryźć z posady sołtysa - komentuje. Zarzucono mu, że działa wbrew postanowieniom Statutu, czyli zwleka w zwoływaniu zebrań wiejskich oraz ma lekceważący stosunek do mieszkańców wsi. 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Odwołają Srokowskiego?

Obrazek użytkownika Piotr
  • Piotr
  • 16-03-2018

Jakoś o dwadzieścia lat za póżno
Obrazek użytkownika Piotr
  • Piotr
  • 16-03-2018

Jakoś o dwadzieścia lat za póżno

Nie będzie ZUS-u w centrum Nowej Rudy. Biuro prawdopodobnie zostanie przeniesione do budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w dzielnicy Słupiec, należącego do Agroregu.

foto: użyczone

Trwają czynności, które mają potwierdzić tożsamość kierowcy, który jadąc osobówką z pasażerami wjechał w czeską ciężarówkę. Trzy osoby nie żyją.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×