REKLAMA

Balony opanują Świerki

Już w maju na niebie zobaczyć można będzie dziesiątki kolorowych balonów

Już po raz czwarty odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Balonów. 3 maja 2018 roku rozpocznie się wyjątkowy festiwal, którego atrakcją będą nie tylko loty, ale także koncerty i festyn. Festiwal potrwa do 6 maja. W tym roku impreza odbędzie się w Świdnicy, Świerkach oraz Dzierżoniowie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Balony opanują Świerki

Obrazek użytkownika Bea
  • Bea
  • 18-03-2018

A czy gdzieś można zamówić taki lot w tych dniach.

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×