REKLAMA

6. Górski Bieg Niepodległości

11 listopada w Świerkach odbędą się 6. Górski Bieg Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Nowa Ruda oraz 2. Mistrzostwa Miasta i Gminy Nowa Ruda w Biegu Anglosaskim.
Trasa o długości 10 km będzie przebiegała po drogach polnych i leśnych Wzgórz Włodzickich i zostanie oznakowana co kilometr. Przewyższenie wyniesie ok. 300 m. Uczestnikiem może zostać każda osoba, która do dnia 11 listopada 2017 r. ukończy 18 lat i złoży oświadczenie o stanie zdrowia oraz odpowiedzialności w zakresie udziału w zawodach.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): 6. Górski Bieg Niepodległości

Obrazek użytkownika Bogdan Warturek
  • Bogdan Warturek
  • 11-10-2017

Kto w Nowej Rudzie rządzi? Na pierwszy rzut oka, to chyba PO, bo burdel na każdym kroku. Odwiedziłem NR. po 10 latach i nic się nie zmieniło. Czy na prawdę, nie można w tej NR. coś zmienić, aby miasto i okolice były przyjazne i oku i ludziom?
Obrazek użytkownika PiTer
  • PiTer
  • 11-10-2017

No mówienie, że nic się nie zmieniło, nie jest sprawiedliwe, bo zarówno drogi, jak i kamienice wyglądają dużo lepiej.
Obrazek użytkownika WM
  • WM
  • 11-10-2017

Panu Bogdanowi zapewne chodziło, o to, że nic się nie zmienia w mentalności noworudzian. Jak żyli kopalnią, tak nadal żyją. Po prostu lumpenproletariat. Wystarczy przejść się ul. Boh. Getta albo pójść koło Biedronki na Teatralnej...

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×