REKLAMA

Głosowanie zaraz ruszy

Już za chwilę ruszy głosowanie w Budżecie Obywatelskim Nowej Rudy.

Przez kilka miesięcy mieszkańcy zgłaszali pomysły do Budżetu Obywatelskiego. Nadszedł czas na wybranie tych najciekawszych. Głosuj na najlepsze zadania od 11 czerwca do 31 lipca 2018 r.
Zagłosować można elektronicznie poprzez formularz na stronie nowaruda.budzet-obywatelski.org lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta UM w Nowej Rudzie w godzinach pracy urzędu.
Szczegóły na stronie:
https://nowaruda.budzet-obywatelski.org/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Głosowanie zaraz ruszy

Obrazek użytkownika Serafin Romana
  • Serafin Romana
  • 02-06-2018

Dlaczego w Radkowie nie ma budżetu obywatelskiego? Burmistrz Bednarczyk uważa że mieszkańcy nie są na tyle mądrzy by decydować na co wydawać pieniądze?

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Kłodzku będą kontrolować przewoźników, ale muszą mieć do tego podstawy.

foto: fb UM w Nowej Rudzie

O czym mówią radni na sesjach i jak głosują? Teraz każdy mieszkaniec będzie mógł być uczestnikiem sesji rady nie wychodząc z domu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×