REKLAMA

Koncert Wiedeński w Filharmonii Sudeckiej

Największe przeboje Joahanna Straussa. Najpiękniejsze arie i duety operetek wiedeńskich usłyszymy podczas Koncertu Wiedeńskiego 12 stycznia w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu.

Podczas gali wystąpią obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii
z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.:
Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.
Bilety 85 zł: Kasa Filharmonii Sudeckiej (ul. Słowackiego 4)
Kasa- tel. 501 674 397, grupy powyżej 10 os. - tel. 504 091 909
bilety online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl
oraz w sieciach: Empik, Saturn, Księgarniach PWN, Sklepach Muzycznych Riff

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Koncert Wiedeński w Filharmonii Sudeckiej

Obrazek użytkownika ciekawski
  • ciekawski
  • 29-11-2018

kiedy PAn Kołodziej coś zorganizuje może pani Ewa mu pomorze .
Obrazek użytkownika Mkkk
  • Mkkk
  • 02-12-2018

Najlepszy tenor operowy to najlepszy Burmistrz Bogusław . Ten człowiek wzbogacal wielu ludzi dając dobrze bawić bardzo dobrze zarobić a Kłodzko się zmieniało i pieknialo a co dzisiaj marazm IM kury szczac wyprowadzać a nie politykę uprawiać

Fot. PKS Kłodzko

Kłodzko. PKS wprowadza nowy rozkład jazdy. Sprawdź, gdzie pojedziesz autobusem

Fot. KPP Kłodzko

Zerwał i podpalił flagę. Jak wytłumaczył to co zrobił?

Fot. Stowarzyszenie Masywu Śnieżnika

Lądek-Zdrój. W najbliższy czwartek, 28 stycznia o godzinie 12.00 przed ratuszem odbędzie się pokojowy protest przedsiębiorców i mieszkańców Gminy Lądek Zdrój przeciwko polityce władz wobec branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×