REKLAMA

Szukają strażników

Nie ma chętnych na strażników miejskich. Wciąż są dwa wolne etaty.

To już druga próba znalezienia nowych strażników. W poprzednim naborze aplikować można było do 1 kwietnia. Niestety chętnych do pracy w straży miejskiej nie było, więc nabór trwa dalej. Tym razem dokumenty można składać do 26 kwietnia do godz. 10:00
Teraz noworudzka straż miejska to 10 strażników i jeden pracownik cywilny zatrudniony na monitoringu. Strażnicy pracują na 3 zmiany po 8 godzin, 30 dni w miesiącu.
Przedział wiekowy noworudzkich strażników to dziś 38 – 50 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Szukają strażników

Obrazek użytkownika Jarek
  • Jarek
  • 13-04-2019

Kiedyś składałem podanie do Straży Miejskiej, trzeba przyznać że wiele lat temu. Ale ich duma i postępowanie wobec interesanta, bądź przyszłego kolegi z pracy było takie wyniosłe i poniżające dla osoby ubiegającej się o pracę, że aż się chciało wycofać złożone dokumenty. Ale... jak widać, w przyrodzie trwa równowaga i teraz... kogoś brakuje.
Obrazek użytkownika Qwerty
  • Qwerty
  • 19-04-2019

Tych nieudaczników powinni dawno zlikwidować. Nie dość, że na monitoringu nigdy nikt nic nie widzi to w razie potrzeby nawet nie interweniują.

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×