REKLAMA

Przytną z końcem sierpnia

Mieszkańcy dzielnicy Słupiec chcą przycięcia drzew rosnących pomiędzy chodnikami, a ul. Spacerową od numeru 26 do 30, gdzie zlokalizowane są zakłady Orion i Framo Morat.

- Uformowanie koron drzew i przycięcie gałęzi staje się konieczne ze względu na rozrośnięte, wystające gałęzie stwarzające zagrożenie. Umożliwi to swobodne i bezpieczne poruszanie się chodnikiem do zakładów pracy i domostw - przekonuje słupiecka radna Jadwiga Ziemska. Jej pomysł podchwycił już burmistrz Tomasz Kiliński, który zapowiada cięcie korekcyjne drzew w tym obszarze pod koniec sierpnia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Przytną z końcem sierpnia

Obrazek użytkownika Kik
  • Kik
  • 01-08-2020

Wstyd dla władz miasta!

foto: pixabay.com

Jest prawomocny wyrok. Była pracownica Agroregu Agata O. została skazana, a miłosna historia rodem ze szklanego ekranu dobiegła końca. Dziś Arkadiusz Wasilewski, wrocławski przedsiębiorca ostrzega mężczyzn przed kobietami, takimi z jaką on się związał.

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×