REKLAMA

Kłodzko. Czy w mieście zostanie wybudowany nowy szpital?

Rani Jacek Hecht, Borysław Zatoka i Sławomir Karwowski złożyli postulat wpisania inicjatywy budowy nowego szpitala w Kłodzku do wieloletniej strategii rozwoju powiatu kłodzkiego

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Kłodzko. Rani Jacek Hecht, Borysław Zatoka i Sławomir Karwowski złożyli postulat wpisania inicjatywy budowy nowego szpitala w Kłodzku do wieloletniej strategii rozwoju powiatu kłodzkiego. - Zdajemy sobie sprawę, że tak wielka inwestycja jest poza zasięgiem budżetu powiatu kłodzkiego i podobnie jak choćby droga ekspresowa, musi być sfinansowana przede wszystkim z budżetu centralnego. Zdajemy sobie sprawę, że to wielkie przedsięwzięcie, którego realizacja zajmie realnie kilkanaście lat, ale kiedyś trzeba zacząć. Dwa z trzech istniejących obecnie na terenie powiatu kłodzkiego szpitale, pochodzą jeszcze z XIX wieku, a ich dalsza modernizacja i np. zapewnienie łazienek w każdym pokoju (absolutny standard w dzisiejszych czasach), jest albo niemożliwe, albo bardzo drogie i nieefektywne ekonomicznie - napisał w mediach społecznościowych radny Jacek Hecht. Jak twierdzą radni, tylko nowy szpital, zbudowany zgodnie z dzisiejszymi standardami, będzie w stanie zapewnić mieszkańcom Kłodzka i okolic, właściwy komfort oraz bezpieczeństwo leczenia. - Tylko wspólnymi siłami, angażując w to naszych samorządowców, posłów, senatora, naszych ministrów, obecnych i byłych, będziemy mogli skutecznie lobbować za nowym szpitalem dla powiatu kłodzkiego - dodał radny.

 

PRZECZYTAJ O KOELJNYCH OBOSTRZENIACH ZWIĄZANYCH Z KORONAWIRUSEM

Kilka gmin z naszego powiatu nie dostanie ani złotówki z trzeciego naboru rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Dlaczego?

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (9): Kłodzko. Czy w mieście zostanie wybudowany nowy szpital?

Obrazek użytkownika Ssaakk
 • Ssaakk
 • 07-04-2021

Szpital tak tak i powinien mieć nazwę najlepszego w dziejach miasta Burmistrza Bogusława Szpytmy .Lub Jarosława Kaczyńskiego Dobroczyńcy Polski i uzdrowiciela narodu .
Obrazek użytkownika Ssaakk
 • Ssaakk
 • 07-04-2021

Szpital tak tak i powinien mieć nazwę najlepszego w dziejach miasta Burmistrza Bogusława Szpytmy .Lub Jarosława Kaczyńskiego Dobroczyńcy Polski i uzdrowiciela narodu .
Obrazek użytkownika Elefant
 • Elefant
 • 07-04-2021

PiS jak chce zaistnieć w wyborach samorządowych powinien się oczyścić z plew które tylko będą zaśmiecać drogę do sukcesu o odzyskania miasta .Pierwszym ruchem powinno się zdobyć takich ludzi jak Radny Ślak .Ślak powinien być szefem klubu radnych PiS Prawica a nie obecny który jest dołowym PiSu i niestety opinia ?? Myśląc logicznie o Ślaka trzeba zadbać i Rada Nadzorcza w dużej firmie i dobrą kasą na początek, takie są obecnie realia kumacie .Ślak ma wiedzę i talent wielki.Ślak to prawdziwy dyplomata i czwanie inteligentny co brakuje bardzo obecnemu szefowi klubu .Podłączenie Ślaka do PiS i nawet wystawienie go jako kandydata PiS na Burmistrza .
Obrazek użytkownika Bill
 • Bill
 • 08-04-2021

Dobry pomysł.
Obrazek użytkownika Feliks
 • Feliks
 • 08-04-2021

Wystawienie Szpytmy czy Bartczaka to kolejna porażka PiS w Kłodzku .Jeden i drugi mają złą opinię ,ludzie nie lubią ich .Ślak ?Idę w zakład źe nie przejdzie do PiS i nie zdradzi Piszko i Lubię Kłodzko .Ślak na nieszczęście PiS ma honor i dotrzymuje słowa .100%będzie popierał Piszko .Rady nadzorcze dla Ślaka ? To dobra zachęta ?tylko czy złapie haczyk ?
Obrazek użytkownika Ssaakk
 • Ssaakk
 • 08-04-2021

Szpytma juz dzisiaj powinien mieć tytuł Honorowego Obywatela Kłodzka za odbudowę Kłodzka .Radny Bartczak teź powinien mieć tytuł Honorowego Obywatela .Radny walczy jak nikt dotąd z nie sprawiedliwością i patologią w samorządzie będąc ikoną czystości i sprawiedliwości. Juź dzisiaj widać źe czy Pan Szpytma czy Bartczak jak wystartują wygrają z Piszko i Ślakiem
Obrazek użytkownika Nikita
 • Nikita
 • 08-04-2021

Sierpień wyjazd do RPA Safari. 7 dni zwiedzanie i 10 dni szkolenia na asystentów Pani Egipskiej .URRRRA aaa Urrrrrrra Afryka Łelkamtu .Juź niedługo będę sam stawiał Tarota i widział przyszłość i i i KASĘ KUŹWA KASĘ
Obrazek użytkownika Prawdomowny
 • Prawdomowny
 • 08-04-2021

Nie dajcie się ludzie oszukiwać...zobaczcie, że w szpitalach nie ma kto leczyć a co dopiero mowa o nowym...przez wszystkie lata po 89 każdy rząd grabi, oszukuje i ma w d...pie zwykłego Polaka...przykre, że przez tyle lat ludzie tego nie zrozumieli...i na koniec dla osób, którym bardziej się chce sprawdzić ile pieniędzy kościół otrzymuje na swoją działalność każdego roku z kieszeni podatników...w ramach wyjaśnienia nie jestem wrogiem wiary...
Obrazek użytkownika Wiadomo Kto
 • Wiadomo Kto
 • 10-04-2021

Popierałem PO w POwiecie! nie docenili bo huligan za młodu. Docenił Szpytma ale kumacie nie słuchał mnie .Boss t/z dał zarobić i tyle .Gdyby słuchał byłby do dzisiaj Boss em .Patrząc na dzisiejszą politykę i polityków związanych z Szpytmą ,ciśnie się skąd on wziął takich niestety oszołomków politycznych słabeuszy .Tylko Jola i ten z Mąki coś potrafią i mają wiedzę i są wartościami politykami .Szpytma stracił zaplecze konkretnych ludzi bo nie docierały do niego moje porady do sukcesu .Uważam źe czas budować juź formacje na gruzach Bogusława i czas opracować system przejęcia takich ludzi jak Ślak .PiS jak chce istnieć w Kłodzku juź dzisiaj misi zrewidować swoje kadry i zacząć pracować nad odbiciem Ślaka a sukces będzie murowany Kumacie leszcze .

Fot. Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju

Kudowa-Zdrój: Mur w Stawie Zdrojowym będzie trzeba zburzyć i wykonać od nowa. Dlaczego? VIDEO

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Kłodzko: Dokument pokontrolny w sprawie funkcjonowania rodziny zmarłej Hani będzie liczył ok. 600 stron...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×