REKLAMA

Julia Kuczała pozdrawia z Saint Louis!

Julia Kuczała o aktualnym przebiegu terapii

Fot. Julia Kuczała

Julia Kuczała przechodzi terapię w Saint Louis i już dziś rozpoczęła kolejny etap leczenia. Jak się czuje?

Julia Kuczała jest już po dziesięciu naświetlaniach w ramach protonoterapii. Jutro zaczyna kolejny etap

 

Pozdrowienia z Saint Louis

Julia Kuczała 30 marca przesłała pozdrowienia dla swojej internetowej "Armii Aniołów". Poinformowała także o swoim stanie zdrowia. - Witajcie kochani, czuje się dobrze. Mój organizm pozwolił mi na rozpoczęcie protonoterapii, zaczęłam od głowy. Dzisiaj miałam dziesiąte naświetlanie. Od jutra, do głowy dołączy rdzeń kręgowy, co może się wiązać ze spadkami morfologii - tłumaczy Julia. - Dziękuję za waszą pamięć i wsparcie. Proszę was, abyście byli ze mną do końca. Trzymajcie za mnie kciuki - dodaje dziewczyna. 

 

Julia Kuczała pozdrawia z Saint Louis!

 

Terapia w Stanach 

W połowie marca mama Julii poinformowała w mediach społecznościowych, że 17 marca jej córka rozpoczęła leczenie protonami. Protonoterapia  polega na wykorzystaniu dodatnio naładowanych cząsteczek, które przenikają do guza, tym samym nie siejąc spustoszenia w organizmie. - Wiem, że Julcia dawno tutaj nie zaglądała. Ale nabierała sił i ciągle te płytki krwi dostarczały nam wiele utrapienia, bo nie chciały rosnąć a nawet szły w dół. Ale została podjęta decyzja, że mimo niskich płytek krwi, rozpoczynamy protonoterapię - mówiła mama Julii. Jedna sesja trwa pół godziny i podczas niej Jula jest w pełni świadoma. Trzymamy kciuki za dalsze postępy w leczeniu. 

Natalia Kołodziej 

 

Kłodzko - Koszykarze Zetkamy przegrali przedostatni mecz w sezonie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć punktację

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Julia Kuczała pozdrawia z Saint Louis!

Fot. 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Duszniki-Zdrój: Trwa szkolenie żołnierzy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z pracy na dużych wysokościach. Zobacz zdjęcia

Fot. UM Kudowa-Zdrój

Sprawdź kiedy możesz wykonać szybki test, po którym wynik uzyskasz po pół godzinie

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×