REKLAMA

Gmina Nowa Ruda

Wracamy do sprawy powyborczej afery w Świerkach. Prokuratura wszczęła śledztwo i sprawdzi, czy popełnione zostało przestępstwo wyborcze.

Jest nagranie, są świadkowie, jest zawiadomienie. Czy sołtys Świerk dowoził wyborców do lokali wyborczych i wskazywał na kogo głosować?

Mieszkańcy gminy Nowa Ruda wybrali włodarza. To Adrianna Mierzejewska rządzić będzie gminą przez najbliższe pięć lat.

Zamknięto lokale wyborcze, a mieszkańcy gminy Nowa Ruda czekają na wyniki. Z informacji podanych przez PKW na godzinę 17:00 frekwencja wynosiła 40,17%.

foto: użyczone

150 wolontariuszy akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” odwiedziło Pałac Prezydencki i spotkało się z Parą Prezydencką.

26 listopada będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących dofinansowania z funduszy europejskich.

foto: użyczone

Wolontariusze akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, druhowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Jugowie oraz uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 uporządkowali cmentarz komunalny w Jugowie.

Wspólnymi siłami chcą ratować pałac w Bożkowie. Inicjatorem działań jest Jerzy Langenfeld, obecny sołtys wsi, który właśnie zakłada stowarzyszenie, które ma się tym zająć.

Nowa Rada Gminy Nowa Ruda została wybrana.

W gminie Nowa Ruda będzie II tura? Nieoficjalne wyniki wskazują, że Wojciech Kołodziej spotka się w niej z Adrianną Mierzejewską.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×