REKLAMA

Gmina Nowa Ruda

foto: pixabay.com

Czy to koniec transportowych problemów mieszkańców Koszyna? PKS zapowiedział, że wraz z początkiem listopada przez Koszyn dolny będzie jeździł autobus. Wszystko wskazuje na to, że spółka wywiązała się ze składanych deklaracji.

foto: ilustracyjne
pixabay.com

Plaga szczurów, spękane mury i niezabezpieczone szamba. W takich warunkach żyje się w Przygórzu.

foto: pixabay.com

Gmina Nowa Ruda odstąpiła od umowy z poprzednim wykonawcą budowy remizy w Bożkowie. Sprawdzamy dlaczego i co będzie dalej?

foto: pixabay.com

Mieszkańcy chcą dalszych remontów dróg w Bieganowie. Radny Kamil Sawicki pyta władze czy do remontów dojdzie?

Zostali skazani na kary grzywny. Dostali też czasowy zakaz zajmowania wszelkich stanowisk w Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziś Jerzy K. nadal jest strażakiem.

foto: pixabay.com

Będą łączyć przyjemne z pożytecznym. W Jugowie będzie funkcjonował Klub Ekologiczny.

Wójt gminy Nowa Ruda nie udziela odpowiedzi na zapytania dziennikarskie. Blokuje tym samym mieszkańcom dostęp do informacji o tym, co dzieje się w gminie.

foto: pixabay.com

Podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Jugowie praktycznie jednogłośnie zapadła decyzja o tym, że powinna pojawić się sygnalizacja świetlna. Ale nie we wsi, ale na noworudzkiej obwodnicy, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Jugowa. Zebrano w tej sprawie kilkaset podpisów.

Szefowie jednostki OSP z Sokolca zbulwersowani słowami byłego wójta.

OSP Dzikowiec zostaje bez remizy. - Nie wiem, czy w Polsce takie przypadki były czy nie, żeby wójt wyrzuciła straż pożarną na bruk. O takich rzeczach ja nie słyszałem – tak komentuje poczynania Adrianny Mierzejewskiej były wójt gminy Nowa Ruda, a zarazem radny powiatowy Sławomir Karwowski.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×