REKLAMA

Gmina Radków

foto: dolny-slask.org.pl

Mieszkańcy Tłumaczowa są oburzeni stanowiskiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Wałbrzychu, które uchyliło decyzję burmistrza o zablokowaniu decyzji wydanej w 2006 r., przez jego poprzednika, dotyczącej powstania kamieniołomu Tłumaczów Wschód.

foto: wambierzyce.pl/sanktuarium

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dotacje na zabytki. Ponad milion złotych trafi do Wambierzyc.

Podzielono 130 tys. zł dla radkowskich klubów sportowych. Wiemy, do kogo trafi kasa.

Jest wyrok sądu w sprawie wywożenia ziemi i gruzu z budowy noworudzkiego basenu na teren gminy Radków. Wyrok jest jednak nieprawomocny.

W Karłowie powstaje parking na 87 samochodów. W tym 3 miejsca przeznaczone będą dla osób niepełnosprawnych, a 3 dla autobusów. Tempa prac nie spowalniają nawet warunki pogodowe, bo kostka gdy padał śnieg układana była w namiotach.

Jeden z mieszkańców zwrócił uwagę na źle zaparkowany autobus w radkowskim rynku.

foto: pixabay.com

Miał obmacywać dziewczynki, okradać i zaczepiać mieszkańców poruszając tematy związane z seksem. Teraz prokuratorzy oskarżają mieszkańca Ścinawki Śr. też o próbę nagrywania filmów pornograficznych z udziałem dzieci.

foto: dolny-slask.org.pl

Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Wałbrzychu uchyliło decyzję burmistrza Radkowa o wygaszeniu decyzji z 2006 r., dotyczącej środowiskowych uwarunkowań zgody na powstanie kopalni melafiru „Tłumaczów-Wschód”. Czy to oznacza, że nowy kamieniołom jednak powstanie w Tłumaczowie?

Jest kasa na budowę świetlicy w Ścinawce Dol. Inwestycja pochłonie 350 tys. zł.

foto: pixabay.com

Czy dzieci z Radkowa, które kwestowały na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pójdą w tym roku do bierzmowania? - Nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań - zapowiada rzecznik Świdnickiej Kurii Biskupiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×