REKLAMA

Gmina Radków

foto: pixabay.com

Spółka Track Tec Construction z Wrocławia wyremontuje stacje w Ścinawce Śr. Ma na to czas do połowy 2021.

foto: pixabay.com

Kłodzka prokuratura umorzyła postępowanie, które ruszyło po złożeniu zawiadomienia przez spółkę Nexano Minerals budującą kopalnię w Ścinawce Śr. o możliwości popełnienia przestępstwa.

Od 1 stycznia mieszkańcy miasta i gminy Radków płacą więcej za śmieci.

foto: polska-org.pl

Mieszkańcy Pasterki są przerażeni wizją budowy kolejki gondolowej, która miałaby połączyć Radków z Karłowem. Ludzie podpisali się pod petycją i mówią NIE dla jej budowy.

Zatłoczone, zakorkowane drogi. Zniszczona roślinność. To wina turystów. Karłów padł ofiarą popularności Szczelińca Wielkiego i Błędnych Skał. Rozwiązaniem tych problemów byłaby budowa kolei gondolowej, ale nie ma na to zgody.

foto: pixabay.com

Nowe lampy przy drodze w Ścinawce Śr. już są. Władz gminy, jak twierdzi Jan Bednarczyk, nie było jednak stać na zamontowanie latarni nowego typu, które świecą białym światłem ledowym, tak jak to jest na odcinku drogi wojewódzkiej we Włodowicach.

Foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

50 tysięcy złotych - taką karę nałożył na właściciela Zamku w Ratnie Dolnym konserwator zabytków.

Kiedy ktoś decyduje się na wydanie książki, a więc zaprezentowanie światu swojej twórczości, musi być gotowy na podbój - mówi na temat swojej debiutanckiej powieści Natalia Lewandowska z Tłumaczowa. Czy „Divendi” ma szansę podbić rynek wydawniczy i serca czytelników? O to m.in. pytamy autorkę nowej powieści fantasy.

foto: pixabay.com

Kubuś był blisko, coraz bliżej paki. W końcu policjanci się zlitowali i go tam przyprowadzili.

foto: pixabay.com

To kwestia kilku najbliższych miesięcy i kanalizacja ulic Grunwaldzkiej, Leśnej i Polnej w Radkowie stanie się faktem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×