REKLAMA

Koncerty

foto ilustracyjne
pixabay.com

Wiele wskazuje na to, że nie tylko kwiecień, ale też maj i czerwiec stoją pod znakiem zapytania. Ośrodki kultury próbują ratować zaplanowane imprezy przerzucając je na jesień. Tak najprawdopodobniej będzie z Dniami Nowej Rudy.

Zawieszone zostały próby do Sygnału Miłosierdzia, który zaplanowany jest na Boże Ciało.

foto: użyczone
Vox też kiedyś u nas grał

Krystyna Giżowska na Dzień Babci i Dziadka. My Trzy dla najmłodszych, a także Sarsa i Margaret na Dniach Nowej Rudy. To tylko niektóre atrakcje kulturalne czekające na mieszkańców.

O muzyce, polityce i marzeniach... Z Kazikiem Staszewskim, liderem grupy Kult, rozmawia Romuald Piela.

22 listopada w Nowej Rudzie wystąpi Edyta Geppert. Będzie to ostatni koncert artystki pochodzącej z dzielnicy Słupiec, w tak bogatej oprawie artystycznej.

W piątkowy wieczór 19 lipca o godz: 18:00 w restauracji "Nova Renoma" w Słupcu zagra kwartet KAPELA BOŻKÓW. Zapraszamy na kolację przy muzyce na żywo.

- Powstaliśmy w 1986 roku, a w 2019 po raz pierwszy zagramy w Nowej Rudzie – mówi Wojciech Wojda z legendarnego Farben Lehre, który wystąpi u nas już 13 lipca.

Są od 20 lat na scenie. 13 lipca zagrają w Nowej Rudzie. Lao Che to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów. Nam Mariusz „Denat” Denst opowiada o częstych wizytach w Srebrnej Górze, o Przystanku Woodstock i polskiej scenie muzycznej.

Już po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 13 stycznia wolontariusze w całej Polsce wyruszą w miasto. Z Jurkiem Owsiakiem zagra też Nowa Ruda i Radków.

Największe przeboje Joahanna Straussa. Najpiękniejsze arie i duety operetek wiedeńskich usłyszymy podczas Koncertu Wiedeńskiego 12 stycznia w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×