REKLAMA

Koncerty

foto: ZPiT Nowa Ruda

To już pewne. Sierpniowego Międzynarodowego Festiwalu Folkloru w tym roku nie będzie. To pierwsza taka sytuacja w blisko 30-letniej historii festiwalu.

Pandemia pokrzyżowała koncertowe plany Margaret, która już za kilkanaście dni miała wystąpić w Nowej Rudzie. Piosenkarka jednak zapewnia: przyjadę do Was jesienią.

foto ilustracyjne
pixabay.com

Wiele wskazuje na to, że nie tylko kwiecień, ale też maj i czerwiec stoją pod znakiem zapytania. Ośrodki kultury próbują ratować zaplanowane imprezy przerzucając je na jesień. Tak najprawdopodobniej będzie z Dniami Nowej Rudy.

Zawieszone zostały próby do Sygnału Miłosierdzia, który zaplanowany jest na Boże Ciało.

foto: użyczone
Vox też kiedyś u nas grał

Krystyna Giżowska na Dzień Babci i Dziadka. My Trzy dla najmłodszych, a także Sarsa i Margaret na Dniach Nowej Rudy. To tylko niektóre atrakcje kulturalne czekające na mieszkańców.

O muzyce, polityce i marzeniach... Z Kazikiem Staszewskim, liderem grupy Kult, rozmawia Romuald Piela.

22 listopada w Nowej Rudzie wystąpi Edyta Geppert. Będzie to ostatni koncert artystki pochodzącej z dzielnicy Słupiec, w tak bogatej oprawie artystycznej.

W piątkowy wieczór 19 lipca o godz: 18:00 w restauracji "Nova Renoma" w Słupcu zagra kwartet KAPELA BOŻKÓW. Zapraszamy na kolację przy muzyce na żywo.

- Powstaliśmy w 1986 roku, a w 2019 po raz pierwszy zagramy w Nowej Rudzie – mówi Wojciech Wojda z legendarnego Farben Lehre, który wystąpi u nas już 13 lipca.

Są od 20 lat na scenie. 13 lipca zagrają w Nowej Rudzie. Lao Che to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów. Nam Mariusz „Denat” Denst opowiada o częstych wizytach w Srebrnej Górze, o Przystanku Woodstock i polskiej scenie muzycznej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×