REKLAMA

Nowa Ruda

foto: pixabay.com

Wciąż nie ma wyroku dla podpalacza z Nowej Rudy, Piotra G., który w październiku ubiegłego roku podpalił własne mieszkanie przy ul. Nadrzecznej. Podpalacz opuścił też areszt.

Michał Malik zapewnia, że na tę chwilę nie ma opóźnień na budowie basenu przy ul. Fredry. Wg wykonawcy termin zakończenia prac, czyli 15 lipca nie jest zagrożony.

Stopa bezrobocia w powiecie kłodzkim spada. Rynek pracy zmienia się z miesiąca na miesiąc. Jest coraz więcej ofert pracy, ale brakuje chętnych.

foto: użyczone

To już 27 lat wspólnego grania. 13 stycznia czeka nas kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

13 stycznia cała Polska będzie grała z Jurkiem Owsiakiem. 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się też w Nowej Rudzie i Radkowie.

Miłośnicy zwierząt będą mogli w tym roku nie tylko wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale również wylicytować prawdziwego kucyka.

Nie będzie kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia na oddziale wewnętrznym w Nowej Rudzie.

Prokuratura Regionalna we Wrocławiu przejęła sprawę śmierci 11-letniej Oliwii.

Mieszkańcy chcą udrożnienia potoku Dzik przy ul. Kwiatkowskiego i Wiejskiej w dzielnicy Słupiec. Podczas ulewnych deszczy potok wylewa podtapiając domy.

Będą podwyżki dla pracowników Noworudzkich Usług Komunalnych.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×