REKLAMA

Nowa Ruda

foto: pixabay.com

Zniszczyli drzwi, próbowali pobić 56-letniego mężczyznę, w efekcie pobili jego 28-letniego syna. Policja na miejsce zdarzenia nie przyjechała, a jedynie telefonicznie pouczyła mieszkańców co mogą zrobić.

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

foto: użyczone

Zbliżają się święta. Wielkanocne. A w mieście wciąż żywa jest pamięć o ubiegłorocznym Bożym Narodzeniu.

foto: pixabay.com

Cztery miejskie place zabaw przejdą remont.

Na wizytę u specjalisty musimy poczekać nawet do 2022 r. Pacjentów jest dużo, a lekarzy mało. Polacy z kolei bardzo lubią i chcą leczyć się u specjalisty wybierając go zamiast rozwiązywać problemy zdrowotne w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.

foto: FB UM Nowa Ruda

W ubiegłym roku zyskali nową drogą. Teraz mają szansę zyskać możliwość ogrzewania swoich mieszkań i domów gazem z sieci gazowniczej. Ujawniamy, które dokładnie ulice zostały wytypowane do rozbudowy żółtej sieci.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych apeluje: uwaga na oszustów, wysyłających sms-y ze strony internetowej udającej firmowy portal ZUS! To nowy pomysł oszustów na naciąganie ludzi na wysokie opłaty telefoniczne.

foto: pixabay.com

Ankiety zostały wypełnione, złożone i zweryfikowane przez urzędników. Zainteresowane mieszkaniami w ramach rządowego programu „Mieszkanie Plus” były zaledwie 32 osoby.

Mieszkańców zaniepokoiła wycinka drzew obok hałdy przy ul. Cichej w centrum Nowej Rudy. Leśnicy uspokajają: to cięcia sanitarne i związane z zaatakowaniem drzew przez kornika.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×