REKLAMA

Nowa Ruda

foto: FB UM Nowa Ruda

Kolumbarium na noworudzkim cmentarzu to 81 miejsc.

Odbywają się od trzech lat i cieszą ogromnym zainteresowaniem wśród turystów. Mowa o Mszach Świętych na Wielkiej Sowie. Pierwsza tym roku została odprawiona 3 czerwca.

foto: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Rudzie

Było boisko, będzie teren rekreacyjny. Sprawdzamy, gdzie teraz młodzież z os. XXX-lecia w dzielnicy Słupiec będzie mogła pokopać w piłkę.

Jest nakaz tymczasowego aresztowania dla Andrzeja K. Wysłany został list gończy. Ujawniamy też, gdzie dokładnie na terenie Niemiec może ukrywać się poszukiwany.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Biegli ocenią, czy nagła śmierć 11-latki ze szkoły z Ludwikowic Kł. mogła być wynikiem błędu lekarskiego.

foto: użyczone

Mieszkańcy alarmują, że w dzielnicy Słupiec, na Osiedlu Wojska Polskiego pojawiają się lisy. O ich obecności nie wie ani nadleśnictwo, ani przedstawiciele Spółdzielni Mieszkaniowej. Lis z pewnością w mieście był, bo został uwieczniony na przesłanym do nas zdjęciu.

Płacz i błaganie o pomoc dotarły do nasze redakcji, aż z Niemiec. W Dortmundzie, polskiej rodzinie pochodzącej z Nowej Rudy odebrano nowo narodzone dziecko.

foto: użyczone

W poniedziałek kłodzka prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku w Nowej Rudzie.

Decyzją Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, wstrzymany zostaje nabór wniosków, na wymianę źródeł ciepła. Co dalej z złożonymi już wnioskami, czy program zostanie wznowiony a jeżeli tak to na jakich warunkach ? - pyta burmistrz Tomasz Kiliński

foto: użyczone

Tak wyglądał dzisiejszy tragiczny ranek w Nowej Rudzie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×