REKLAMA

Nowa Ruda

Toczy się śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło 15 czerwca w dzielnicy Słupiec.

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

Gminy i powiaty dostały kolejne pieniądze na usuwanie skutków klęsk żywiołowych.

foto: użyczone

Jest żal i rozgoryczenie. Wierzba, która przez lata była ozdobą Osiedla Piastowskiego w Nowej Rudzie została wycięta. Mieszkańcy nie mogą pogodzić się ze stratą ukochanego drzewa.

Azbest zniknie z sześciu miejsc na terenie Nowej Rudy. Gdy będzie usuwany, warto nie przebywać w pobliżu.

Wciąż trwają konsultacje w sprawie daty wyborów. Na ogłoszenie tego terminu pozostało coraz mniej czasu.

Noworudzcy urzędnicy nie poddają się i przygotowują kolejny przetarg. Czy okaże się on szczęśliwy i wyłoni wykonawcę, który wyremontuje nadszybie szybu Nowy I w dzielnicy Słupiec?

Od 1 listopada wzrośnie zasiłek pielęgnacyjny oraz specjalny zasiłek opiekuńczy i zasiłek dla opiekuna.

Minął termin, w którym wykonawca ubiegłorocznego remontu elewacji budynku szkoły podstawowej nr 2 przy ul. Kopernika w Nowej Rudzie miał wykonać poprawki. Nie wykonał, ale sprawa nie trafi do sądu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×