REKLAMA

Nowa Ruda

Fot. Państwowa Straż Pożarna / gov.pl

Nowa Ruda: Okres jesienno-zimowy to czas zwiększonej ilości zaczadzeń i pożarów kominów, dlatego w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców przypominamy, aby przed rozpoczęciem sezonu grzewczego starannie zadbać o właściwy stan przewodów kominowych i urządzeń grzewczych.

Fot. KPP Kłodzko

Jeden rzucał dachówkami w ludzi, drugi biegał po mieście z odpaloną piłą łańcuchową. W ostatnich dniach uaktywnił się kolejny kryminalny furiat z Kłodzka. Co zrobił?

Okulista Nowa Ruda

Nowa Ruda: Dobiegły końca prace remontowe na moście w Nowej przy ul. Józefa Piłsudskiego.

Powiatowy Urząd Pracy Nowa Ruda

Centrum Medyczne Salus Nowa Ruda

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Nowa Ruda

Fot. UM Nowa Ruda

Nowa Ruda: Masz pytanie do burmistrza lub danych? Potrzebujesz pomocy? Przyjdź na spotkanie.

Fot. Redakcja

Nowa Ruda: Kilka minut przed godz. 9:00 młody mężczyzna uderzył w schody poczty przy ul. Niepodległości. Co się wydarzyło?

Fot. KPP w Kłodzku

Nowa Ruda: Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali 38-latka, który ukradł torebkę. Mężczyźnie udało się uciec, nie spodziewał się jednak, że kilka godzin później wpadnie w ręce policji.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×