REKLAMA

Nowa Ruda

foto ilustracyjne
pixabay.com

Do aresztu za oplucie policjanta.

foto ilustracyjne
pixabay.com

Ludzie do radnych. Radni do burmistrza, a czy burmistrz zaapeluje do zarządcy słupieckiego cmentarza? Chodzi o dewastacje.

Pojawiły się w ubiegłym roku, a dziś przeszkadzają kierowcom, bo utrudniają ruch. Mieszkańcy pytają o zapory postawione na moście przy ul. Piłsudskiego w centrum Nowej Rudy.

Wiemy, kto będzie łatał dziury po tegorocznej zimie na terenie Nowej Rudy.

Mamy marzec. Za trzy miesiące noworudzki basen ma być gotowy. Czy tak się stanie, czas niebawem pokaże.

foto: pixabay.com

Każdy boi się i myśli o koronawirusie, a tymczasem szaleje nie tylko ten wirus, bo masowo chorujemy na grypę.

foto ilustracyjne
pixabay.com

O tej sprawie było głośno dwa lata temu. Latem 2018 r. jeden z mieszkańców Nowej Rudy na śmierć skatował swojego czworonoga.

Idzie z wiadrem, do którego się załatwia i brudnymi rękami wszystko smaruje - tak o uporczywym sąsiedzie mówi pan Piotr z ul. Podjazdowej. Ludzie narzekają na brud i smród, a NTBS grozi eksmisją.

foto: pixabay.com

Częściej odpady odbierane są z części miasta gdzie są osiedla niż z tych, które w większości zajmowane są przez domki jednorodzinne. Dlaczego?

foto: pixabay.com

Jest za drogo - tak o cenach za odbiór śmieci mówi burmistrz Nowej Rudy. Jednocześnie deklaruje, że pochyli się nad tą sprawą i będzie szukać sposobu na obniżki cen.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×