REKLAMA

Piłka nożna

fot. Gazeta Kłodzka

O piłce nożnej w czasach zarazy, pomysłach na zakończenie rozgrywek ligowych oraz o przesuniętych o rok Mistrzostwach Europy z Andrzejem Padewskim, prezesem Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej rozmawia Romuald Piela

fot. Dawid Broniszewski

Piłkarz Słowianina Wolibórz uległ wypadkowi

fot. Gazeta Noworudzka

Tłok w czwartej lidze, duża ilość spadkowiczów, liga okręgowa bez zmian - jak wyglądałby sezon, gdyby przeforsowano pomysł z awansami, ale bez spadków?

PZPN zawiesi na jeden sezon opłaty ryczałtowe za udział w rozgrywkach seniorskich od III ligi do C klasy w sezonie 2020/2021

Polski Związek Piłki Nożnej przeznaczył pakiet pomocowy dla polskich klubów na czas pandemii koronawirusa oraz na kolejny sezon. Jest też pomoc dla klubów amatorskich.

Obecnie obowiązuje plan ustalony przez PZPN, który zakłada, że na koniec sezonu będzie się liczyć kolejność po ostatniej pełnej rozegranej kolejce.

Wciąż czekamy, większość z nas z nadzieją, że uda się wznowić obecny sezon piłkarski. A im dłużej nie można grać, przybywa wariantów, co zrobić z rozgrywkami, gdyby nie udało się ich wznowić. Jakie to warianty?

Przemysław Malczyk

Z trenerem noworudzkiego klubu, Przemysławem Malczykiem o przygotowaniach do rundy wiosennej rozmawia Arkadiusz Kołodziejczyk

Jak do tej pory przebiegały przygotowania do rundy wiosennej?
Przygotowania przez siedem i pół tygodnia przebiegały tak jak sobie zaplanowałem. Zawodnicy wykonywali ciężką pracę bardzo sumiennie. Każdy wiedział po co to robi.

Czy jest Pan zadowolony z frekwencji zawodników na treningach?
Frekwencja na treningach była dobra, choć czasem zakłócała ją praca zawodowa moich zawodników lub wyjazdy na kadrę Regions Cup

Marzysz, by zostać piłkarzem? Jeżeli piłka nożna to pasja Twojego dziecka, już dziś możesz zapisać je do szkółki piłkarskiej.

Pod koniec sezonu 2015/2016 Seville opuścić ówczesny trener tego zespołu, Unai Emery. Szkoleniowiec przez trzy sezony z rzędu wygrywał z Sevillą Lige Europy. Hiszpański trener został zatrudniony przez Paris Saint-Germain jako specjalista do zdobywania europejskich trofeów. Jak się jednak okazuje, smykałkę do europejskich pucharów ma najwyraźniej aktualny skład drużyny, bowiem po odejściu Emery’ego, Sevilla powtórzyła sukces z 1958 roku awansując do ćwierćfinału Champions League – najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie. 

Przed nami I Turniej Piłki Nożnej "Na boisku u sąsiada''

Mamy dla naszych Czytelników 5 podwójnych zaproszeń na najbliższy mecz WKS Śląsk Wrocław z Piastem Gliwice, który odbędzie się 10 marca o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Jeśli będziesz jedną z pięciu pierwszych osób, która wyśle sms o treści: BILET NR do naszej redakcji (tel. 502 303 940), to właśnie do Ciebie powędruje podwójne zaproszenie na mecz.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×