REKLAMA

Powiat kłodzki

Wyprzedaż majątku i redukcja zatrudnienia – to ma naprawić fatalną sytuację finansową kłodzkiego szpitala.

foto: pixabay.com

300 plus, czyli „Dobry Start” to rządowy program, w ramach którego rodzice dostają kasę na szkolne wyprawki. Bez względu na zarobki rodzic może złożyć wniosek na każde uczące się dziecko i otrzymać po 300 zł rocznie na szkolną wyprawkę. Również w tym roku rodzice korzystali z pomocy i sięgnęli po rządową kasę.

Niemal 45 tysięcy Dolnoślązaków oddało swój głos wybierając najciekawsze ich zdaniem inicjatywy, które powstaną dzięki budżetowi obywatelskiemu Aktywny Dolny Śląsk. Ostatecznie mieszkańcy regionu wskazali 62 najciekawsze projekty.

Wstępne wyniki głosowania na kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego. Liczenie głosów wciąż trwa.

Głosy wciąż są liczone. Tak głosowaliśmy na KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Prezentujemy wstępne wyniki głosowania na poszczególnych kandydatów PiS i Koalicji Obywatelskiej. Liczenie głosów wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Pytamy radnych powiatu kłodzkiego z naszego terenu, jaki mają pomysł na noworudzki szpital. Nie mają żadnego. Z ich wypowiedzi, jakie nam udzielili, nic nie wynika.

Pan Michał chce aby prawda wreszcie ujrzała światło dzienne. Jak mówi naszym dziennikarzom jego kuzynostwo podsunęło choremu ojcu do podpisu dokumenty, dzięki którym otrzymali unijne dopłaty, które im się nie należały.

foto: pixabay.com

Kłodzki szpital dostanie dodatkowy milion zł. Bystrzyckie Centrum Medyczne 154 tys. zł.

W powiecie kłodzkim przybędzie lokalnych połączeń autobusowych. Władze powiatu kłodzkiego podpisały w urzędzie wojewódzkim stosowną umowę.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×