REKLAMA

Powiat kłodzki

Oprócz trzech zawodowych jednostek ratowniczo - gaśniczych państwowej straży pożarnej, w powiecie kłodzkim są aż 62 jednostki ochotnicze. Należy do nich blisko 3 tysiące druhów. Nic dziwnego, że strażacy ochotnicy są przy każdym wypadku i pożarze.

Czy z piątego miejsca można dostać się do Brukseli? Jaki program ma Prawo i Sprawiedliwość i czy wyciągnęło wnioski z jesiennej kampanii? O to pytamy senatora Aleksandra Szweda, kandydata na europosła.

foto: pixabay.com

Ukradli sejf i jego zawartość. Teraz mogą posiedzieć za kratami nawet 10 lat.

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

foto: pixabay.com

Trwa ogólnopolski strajk nauczycieli i pracowników oświaty. Sprawdzamy jak sytuacja wyglądała w naszych szkołach.

foto: użyczone

Powalone drzewa, tablice i zerwane dachy. Wiatr siał spustoszenie w całym powiecie kłodzkim - tak było w ubiegły weekend.

Do 14 gmin powiatu kłodzkiego wypłynął już miliard 39 mln zł.

foto: pixabay.com

Wilki pojawiły się w naszych lasach. Ich ofiarami padły już wałbrzyskie Muflony.

Od początku tego roku pacjenci i renciści mogą być zapraszani na badanie do lekarzy orzeczników także telefonicznie lub mailowo.

Ich kontrole mogą uratować życie. O wypadek na drodze nie trudno, zwłaszcza jeżeli stan pojazdu wymaga interwencji mechanika. Sprawdzamy jakie zastrzeżenia inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego mieli do kierowców z miasta i gminy Nowa Ruda oraz miasta i gminy Radków.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×