REKLAMA

Powiat kłodzki

Fot. Gazeta Kłodzka

Powiat Kłodzki. Protesty społeczne, wybory prezydenckie w cieniu epidemii i polityczne utarczki – pod względem politycznym w roku 2020 wojna polsko-polska wcale nie osłabła. Także w naszym powiecie Słowo roku 2020 w skali Polski to na pewno słynny miękiszon Zbigniewa Ziobry. W powiecie kłodzkim największe wrażenie wywarło słowo hołota. - Hołotą nazwać tych, którzy skandowali te hasła to naprawdę mało. To naprawdę mało – takie stwierdzenie padło podczas listopadowej sesji Rady Powiatu Kłodzkiego.

Fot. Archiwum GS GOPR

Sudecki GOPR. To był bardzo pracowity rok dla ratowników z grupy sudeckiej GOPR. Ratownicy wzięli udział w 274 zdarzeniach, udzielając pomocy 278 osobom.

 

>10 osobom nie udało się uratować życia

> czas trwania działań ratowniczych wyniósł 2027 godzin

> nasi ratownicy spędzili ponad 19300 godzin społecznie na działalności ratunkowej, szkoleniach i innych działaniach statutowych GOPR

Powiat Kłodzki. 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia dla seniorów. Zobacz, kto może zarejestrować się w pierwszej kolejności i gdzie to zrobić.

Fot. Gazeta Noworudzka

Wielka Sowa oblężona przez turystów. Co przyciąga mieszkańców i turystów w to miejsce?

Fot. Redakcja

Powiat Kłodzki pokrył się śniegiem. Co za tym idzie, na drogach panują utrudnione warunki. Należy dostosować do nich prędkość.

Powiat Kłodzki i Sudety przeżywają prawdziwe zimowe oblężenie. Jak to się ma do wprowadzonych obostrzeń?

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Powiat Kłodzki nie otrzyma dofinansowania dla wszystkich gmin. Pieniądze z Funduszu Inwestycji Lokalnych pójdą do 6 gmin. Co z pozostałymi?

Fot. Czytelnik

Polanica Zdrój: W Specjalistycznym Centrum Medycznym zaszczepiono pierwsze osoby

Bystrzyca Kłodzka: Trwają poszukiwania 11 letniego chłopca. AKTUALIZACJA GODZ. 22.01 CHŁOPIEC SIĘ ODNALAZŁ. JEST CAŁY I ZDROWY. ZOSTAŁ ZNALEZIONY W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ.

Fot. Youtube

Monika Wielichowska zaśpiewała z kolegami z Platformy Obywatelskiej

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×