REKLAMA

Powiat kłodzki

foto: pixabay.com

Prawie 100 osób przetransportowano w asyście m.in. ratowników medycznych i policji po ewakuacji Domu Pomocy Społecznej w Szczytnej. Niektórzy podopieczni schronienie znaleźli w Jugowie, Ścinawce Dol. i dzielnicy Słupiec.

foto: pixabay.com

Przemoc ma różne oblicza. Może być fizyczna jak i psychiczna i zdarza się nawet w najbardziej szanowanych rodzinach. Ofiarom przemocy zakładane są Niebieskie Karty, których nie brakuje też w naszym mieście i gminie.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kłodzku poszukuje kandydatów na rodziców zastępczych.

zbigniewstonoga.pl

Zbigniew Stonoga opublikował na swojej stronie nagie fotografie księdza Pawła M., który miał je przesyłać do dzieci.

foto: pixabay.com

Nie tylko wróżka prawdę Ci powie, ale też kierownictwa firm odśnieżających drogi. Po ilości soli i piasku jaką kupują można ocenić, czy uważają, że zima będzie łagodna, czy też ostra. Jak ocenili to nasi drogowcy

Druhowie ze słupieckiej Ochotniczej Straży Pożarnej i zawodnicy LZS Burza Dzikowiec. Oni wygrali kasę w ramach Budżetu Obywatelskiego Powiatu Kłodzkiego w 2020 roku.

foto: pixabay.com

Rodzice nie chcą szczepić dzieci. Efekt? Kilkadziesiąt niezaszczepionych osób chodzi po ulicach Nowej Rudy, Radkowa i okolicznych wsi.

foto: pixabay.com

Ksiądz Michał J. nie został oskarżony w sprawie swoich niestosownych sms-ów wysyłanych do nastolatki. Prokuratura umorzyła sprawę. Czy wikary wróci do posługi w parafii św. Anny w Ząbkowicach Śląskich? O tym zadecyduje Stolica Apostolska.

Wyprzedaż majątku i redukcja zatrudnienia – to ma naprawić fatalną sytuację finansową kłodzkiego szpitala.

foto: pixabay.com

300 plus, czyli „Dobry Start” to rządowy program, w ramach którego rodzice dostają kasę na szkolne wyprawki. Bez względu na zarobki rodzic może złożyć wniosek na każde uczące się dziecko i otrzymać po 300 zł rocznie na szkolną wyprawkę. Również w tym roku rodzice korzystali z pomocy i sięgnęli po rządową kasę.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×