REKLAMA

Region

Fot. Canva

Stronie Śląskie: Gmina ogłosiła nietypowy konkurs plastyczny dla zaszczepionych osób w wieku 12-19 lat. O co chodzi?

fot. Andrzej Stochel

Wałbrzych. Na świat przyszły wilki. Zobacz zdjęcia małego wilka i jego opiekuna i przeczytaj, czy tych zwierząt trzeba się bać

Fot. Ikea

Kłodzko: Chcesz umeblować kuchnię, pokój dzienny lub sypialnie? Wszystkie produkty IKEA zamówisz online i odbierzesz w Kłodzku. O co chodzi?

Fot. Redakcja

Wielka Woda: 23 sierpnia rozpoczną się zdjęcia do nowego serialu Netflixa o powodzi tysiąclecia. Produkcja nadal szuka statystów.

Fot. Redakcja

Wielka Woda: Za kilkanaście dni w Srebrnej Górze ruszają zdjęcia do nowego serialu Netflixa. Sprawdziliśmy, jak teraz wygląda plan filmowy.

Fot. Redakcja

Wielka Woda: Od 19 sierpnia do 8 września w naszych okolicach kręcony będzie najnowszy serial Netflixa. “Wielka Woda” to historia o powodzi tysiąclecia z 1997 roku. Produkcja szuka statystów.

Fot. KMP w Wałbrzychu

Głuszyca Górna: Wczoraj wieczorem na drodze z Wałbrzycha do Nowej Rudy doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem mieszkańców naszego powiatu.

Fot. Canva

Kamieniec Ząbkowicki: W poprzednim tygodniu podczas prac porządkowo-remontowych jeden z mieszkańców znalazł walizkę, a w niej szczątki.

Fot. Canva

Kamieniec Ząbkowicki: Podczas prac remontowych mężczyzna trafił na walizkę w której schowane były szczątki. Wezwał policję. Możliwe, że to szczątki niemowlaka.

Fot. Canva

Powiat Kłodzki: Grupa Sudecka GOPR w minionym tygodniu interweniowała w naszym regionie 13 razy, aż 6 zdarzeń miało miejsce w niedzielę.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×