REKLAMA

Region

Owsiak będzie kwestował na rzecz szpitali dziecięcych. Biskup Dec ogłosił zbiórkę na rzecz domu samotnej matki. Do której puszki wrzucisz datek?

Firma Maxer wywożąca nieczystości w naszym regionie dysponuje najnowocześniejszym samochodem, który już możemy zobaczyć na naszych ulicach. Kosztował 750 tys. zł.

foto: użyczone

Ogromne grzyby pojawiły się w naszych lasach. Pan Zygmunt w lasach srebrnogórskich znalazł ważącego ponad kilogram, zdrowego prawdziwka.

Ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon z najnowszego wydania Gazety Noworudzkiej i polecieć we wrześniu na 3 dni do Brukseli. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz  Do 15 czerwca wypełnij kupon i wyślij go do redakcji Gazety Noworudzkiej. Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji. Szansa na wygranie smartfona.

Oprócz trzech jednostek ratowniczo-gaśniczych państwowej straży pożarnej, w powiecie kłodzkim są aż 64 jednostki ochotnicze. Należy do nich blisko 3 tysiące druhów. Nic dziwnego, że strażacy-ochotnicy są przy każdym wypadku i pożarze.

Tylko w ubiegłym roku wzbogaciliśmy się o ponad 14 milionów złotych. To kasa jaką dostaliśmy, aby naszym dzieciom żyło się lepiej

IMGW we Wrocławiu wydał kolejne ostrzeżenia metereologiczne dla obszaru Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

Meteorolodzy zapowiadają mrrrrrrrroźny weekend!

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenie meterologiczne dla obszaru Sudety i Przedgórze Sudeckie. Od godz. 21:00 dnia 05.02.2018 do godz. 08:00 dnia 06.02.2018 prognozuje się temperaturę minimalną od -15°C do -13°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenie dla województwa dolnośląskiego.
Od godz. 22:00 dnia 29.01.2018 do godz. 14:00 dnia 30.01.2018 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, z porywami w nocy do 80 km/h, w dzień do 75 km/h, z kierunków zachodnich.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×