REKLAMA

Region

Kierowco, uważaj na fotoradary. W tym roku na dolnośląskich drogach pojawią się nowe i to nie tylko przy drogach krajowych.

foto: pixabay.com

Prezydent Wałbrzycha obniżył wynagrodzenia swoim prezesem. Bednarczyk i Kiliński ani myślą o takich obniżkach dla swoich prezesów.

Jej fryzury zna cała Polska. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kreatorek fryzur. Stylizowała fryzury takich gwiazd jak Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Figura czy Piotr Rubik. O dziecięcych marzeniach, pasji jaką jest fryzjerstwo i drodze po sukces rozmawiamy z pochodzącą z malowniczej Kotliny Kłodzkiej Jagą Hupało.

Dramatyczna sytuacja jest w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Ludzie boją się teraz oddawać krew, a magazyny są puste.

foto: pixabay.com

Od czerwca ślub może nie być już tak oczywistą sprawą. Ksiądz może się na niego nie zgodzić.

foto: pixabay.com

Lekarze weterynarii apelują: Nie dokarmiajmy dzikich ptaków!

foto: pixabay.com

Czego nie wolno księżom? Odpowiedź na to znajduje się w „Normach ochrony małoletnich oraz osób bezradnych w diecezji świdnickiej”. Dokument wszedł w życie od 18 listopada.

Ile partie mogą wydać na kampanię wyborczą? Od prawie 57 tys. zł do ponad 31 mln zł. Przyznane limity uzależnione były liczby zarejestrowanych kandydatów.

Szlaki rowerowe, kulturowe, sportowe, a nawet trasy podziemne możemy znaleźć na portalu mapowym Dolnego Śląska, który wciąż się rozwija. Geoportal prezentuje wiele ciekawych map i danych statystycznych z obszaru naszego województwa. Mieszkańcy oraz turyści mogą z nich skorzystać za pośrednictwem strony internetowej albo wygodnej aplikacji mobilnej na telefon.

Wojewoda Paweł Hreniak podsumował 3-lecie programu Rodzina 500 plus w regionie. Na Dolnym Śląsku korzysta z niego ponad 157 tys. rodzin, do których przez 3 lata trafiło 4,2 miliarda złotych. Świadczenie obejmuje 230 tys. dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×