REKLAMA

Sport

Fot. Canva

Nowa Ruda: W sobotnie popołudnie na stadionie w Wierzbicach, miał miejsce mecz 4 kolejki KD IV Ligi. Lokalna drużyna podejmowała Piasta Nowa Ruda, który zaczął sezon od 3 zwycięstw. Kibice tym razem jednak nie doczekali się goli.

Fot. Piast Nowa Ruda

Nowa Ruda: W meczu Piast Nowa Ruda- Piast Żerniki nasza drużyna, przysłowiowym rzutem na taśmę, wygrała 3:1.

Fot. HS Team Kłodzko

Kłodzko: Zawodnicy HS Team Kłodzko rozpoczęły wakacje w bardzo sportowym stylu.

Fot. Adobe Stock

Nowa Ruda: W sobotnim meczu Piast zremisował z Orłem Lubawką.

Fot. Adobe Stock

Powiat Kłodzki: Od wczoraj trwają piłkarskie rozgrywki Euro 2020, pierwszy mecz polskiej reprezentacji już w poniedziałek. A co dzieje się na naszym piłkarskim podwórku w ten weekend?

Nowa Ruda. W sobotnim meczu KS Piast Nowa Ruda pokonał Moto Jelcz Oława 4:0.

Fot. D.Broniszewski

Puchar Polski rozlosowany. W pierwszej rundzie zobaczymy trzy zespoły z naszego regionu. Nysa Kłodzko zmagania rozpocznie od drugiej rundy. Zespół Arkadiusz Albrechta będzie miał okazję do rewanżu
Udział w tej edycji pucharu Polski jest dla zespołów dobrowolny. W pierwszej rundzie (9 sierpnia) zagra Sparta Stary Waliszów, Polonia Bystrzyca Kłodzka oraz Hutnik Szczytna. Te dwa ostatnie zespoły zmierzą się na boisku w Szczytnej. Z kolei podopieczni Daniela Kruka za rywala będą mieli Tom-Dar Ludwikowice.

Fot. Gazeta Noworudzka

Piast Nowa Ruda ma nowy zarząd. Prezesem klubu został Paweł Szafran (na zdjęciu). Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Bolisęgę. Jaki ma pomysł na działalność klubu, jak chce rozwiązywać problemy i jakie cele sobie stawia? O tym z Pawłem Szafranem rozmawia Maciej Pawłowski

Fot. Gazeta Noworudzka

W poniedziałek 22 czerwca, odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego KS Piast Nowa Ruda. Najważniejszą decyzją był wybór nowego prezesa klubu. Został nim Paweł Szafran, Kierownik Referatu Inwestycji i Zagospodarowania Przestrzennego w Urzędzie Gminy Nowa Ruda oraz Radny Powiatu Kłodzkiego. Dodatkowo w skład zarządu weszli Dariusz Parasiński, Rafał Bolisęga, Artur Wnęk oraz Maciej Rogowski. Natomiast kierownikiem klubu został Tomasz Druciak.

fot. Internet

Dołącz do Juniorów Starszych Klubu i spróbuj swoich sił w Lidze Wojewódzkiej. Daj sobie szansę na przepustkę do wielkiej piłki. Jeśli chcesz się rozwijać skontaktuj się z Koordynatorem Klubu Karolem Ulatowskim: 728 377 251 lub z Trenerem Piotrem Paskiem: 501 923 975.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×