REKLAMA

Sport

Marzysz, by zostać piłkarzem? Jeżeli piłka nożna to pasja Twojego dziecka, już dziś możesz zapisać je do szkółki piłkarskiej.

Kluby sportowe z miasta i gminy Nowa Ruda oraz z miasta i gminy Radków otrzymały licencję na rozgrywki piłkarskie w kolejnym sezonie.

Ponad 100 biegaczy w Henrykowie, Prawie 260 w Ząbkowicach Śląskich i 400 w Górach Sowich.

Rządowy program KLUB wspiera małe i średnie kluby sportowe.

Do 31 maja można było wysyłać swoje zgłoszenia w ramach konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!”. Zwycięzcą został Radosław Naumowicz z Kłodzka.

foto: użyczone

Trzy dni trwał pobyt zwycięzców XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w Warszawie.

foto: użyczone

W Mieroszowie odbyła się druga edycja Dolnośląskiej Ligi Karate pod nazwą Mieroszów Cup.

15 czerwca zapraszamy na Rodzinny Piknik Rowerowy we Włodowicach.

foto: FB OZPN Wałbrzych

Kary dla obu drużyn i poszczególnych zawodników. Komisja dyscyplinarna Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu wydała orzeczenie w sprawie awantury, do jakiej doszło podczas meczu juniorów pomiędzy Piastem Nowa Ruda, a Bielawianką.

foto: użyczone

Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń w Skodzie Fabii R5 w spektakularnym stylu wygrali 52. Rajd Dolnośląski – Hotel Zieleniec, 2. rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×