REKLAMA

Sport

Będzie to pierwsza edycja turnieju halowego Rondo Cup rocznik 2010. Organizatorem jest Akademia Piłkarska Champions Nowa Ruda.

Marzysz, by zostać piłkarzem? Jeżeli piłka nożna to pasja Twojego dziecka, już dziś możesz zapisać je do szkółki piłkarskiej.

Kluby sportowe z miasta i gminy Nowa Ruda oraz z miasta i gminy Radków otrzymały licencję na rozgrywki piłkarskie w kolejnym sezonie.

Ponad 100 biegaczy w Henrykowie, Prawie 260 w Ząbkowicach Śląskich i 400 w Górach Sowich.

Rządowy program KLUB wspiera małe i średnie kluby sportowe.

Do 31 maja można było wysyłać swoje zgłoszenia w ramach konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!”. Zwycięzcą został Radosław Naumowicz z Kłodzka.

foto: użyczone

Trzy dni trwał pobyt zwycięzców XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w Warszawie.

foto: użyczone

W Mieroszowie odbyła się druga edycja Dolnośląskiej Ligi Karate pod nazwą Mieroszów Cup.

15 czerwca zapraszamy na Rodzinny Piknik Rowerowy we Włodowicach.

foto: FB OZPN Wałbrzych

Kary dla obu drużyn i poszczególnych zawodników. Komisja dyscyplinarna Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu wydała orzeczenie w sprawie awantury, do jakiej doszło podczas meczu juniorów pomiędzy Piastem Nowa Ruda, a Bielawianką.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×