REKLAMA

Spotkania

foto: ilustracyjne
pixabay.com

Życie kulturalne zamarło, podobnie jak nasza aktywność sportowa. Sprawdzamy co nas ominęło i w najbliższych dniach jeszcze ominie z wydarzeń zaplanowanych w słupieckim Centrum Turystyczno-Sportowym.

W niedzielę 23 czerwca zapraszamy do Kościoła Św. Piotra i Pawła w Bożkowie.

13 maja zapraszamy na spotkanie z autorką kryminałów i powieści sensacyjnych Nadią Szagdaj. Pisarka odwiedzi bibliotekę w Jugowie.

Jolanta Maria Kaleta - polska historyk i autorka znanych powieści sensacyjno – przygodowo – kryminalnych przyjedzie do Radkowa z nową książką. Podczas spotkania z czytelnikami będzie promować romans historyczny „Wojna i miłość”.

Na kartach „Dziewcząt z Auschwitz” powróciła do piekła wojny. Spisała poruszające i dramatyczne wspomnienia kobiet, które przeżyły w Oświęcimiu i dziś dają świadectwo. Teraz Sylwia Winnik z nową książką odwiedzi czytelników w gminie Nowa Ruda.

foto: użyczone

Kabaret Smile odwiedzi Nową Rudę z nowym programem, który zaprezentuje noworudzkiej publiczności. Wiemy już, że nie będzie w nim polityki. W rozmowie z nami Panowie opowiadają dlaczego od niej stronią, skąd biorą pomysły na skecze i za co uwielbiają ich ludzie.

foto: użyczone

Na kartach „Dziewcząt z Auschwitz” powróciła do piekła wojny. Spisała poruszające i dramatyczne wspomnienia kobiet, które przeżyły w Oświęcimiu i dziś dają świadectwo. Teraz Sylwia Winnik pracuje nad nową książką, z którą w tym roku odwiedzi czytelników z Radkowa i Ludwikowic.

Już za chwileczkę, już za momencik, w wielu polskich i zagranicznych miastach organizowane będą jarmarki bożonarodzeniowe. Nie zabraknie ich również w gminie Nowa Ruda i Radkowie.

Kolejne spotkanie autorskie za pasem. Tym razem o nowej książce opowie prof. Stanisław Nicieja, który 7 grudnia odwiedzi filię radkowskiej biblioteki w Wambierzycach.

Będzie festiwal, jest konkurs! 8 grudnia zapraszamy do Sali widowiskowej Centrum Kultury w Ludwikowicach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×