REKLAMA

Turystyka

foto: użyczone

W Sarnach będących XVI – wieczną wizytówką Ścinawki Górnej wiele się dzieje.

foto: polska-org.pl

Przywodzi na myśl jedną z wież z „Władcy Pierścieni”. Wieża widokowa, która jeszcze do niedawna była zrujnowanym symbolem Włodzickiej Góry została odbudowana.

Radkowski camping nr 26 Stołowogórski z III nagrodą w konkursie Mister Camping 2018.

foto: Internet

Wieża na wzgórzu Grodziszcze w okolicach Bożkowa chyli się ku upadkowi. Samorządowcy nic nie robią, aby przywrócić jej dawny blask.

Jest 2 i pół tysiąca złotych na promocję Wieży Widokowej „Suszynka”, w Suszynie w gminie Radków. Kasa to nagroda za zwycięstwo w plebiscycie na atrakcję turystyczną roku 2018 w powiecie kłodzkim.

Nasze miasto coraz bardziej doceniają turyści. W tym roku Nową Rudę odwiedziło ich więcej niż w roku ubiegłym.

Firma Cako z Polanicy Zdrój rozpoczyna budowę platformy widokowej na Górze Guzowata nad radkowskim zalewem.

foto: TurKol.pl

25 sierpnia zabytkowy Kilof zawita do Nowej Rudy. Będzie to kolejna wyprawa turystyczna na pokładzie pociągów z zabytkowym parowozem.

foto: użyczone

Po prawie dwóch latach bez dachu, nad głównym budynkiem ponownie można zobaczyć Sarny w historycznym kształcie.

Uwielbiane przez turystów, bardzo często są punktem docelowym szkolnych, ale też indywidualnych wycieczek. Polskie podziemia są dostępne dla turystów przez cały rok. Wśród tych najbardziej popularnych znajdują się te w Nowej Rudzie i Kłodzku.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×