REKLAMA

Turystyka

Wojciech Nowakowski
foto: użyczone

PLjestOK to projekt dla miłośników krajoznawczych wędrówek po Polsce, a jednocześnie zaproszenie do poznawania najciekawszych miejsc Polski. Jest też m.in. zaproszeniem do Nowej Rudy.

foto: użyczone

W Sarnach będących XVI – wieczną wizytówką Ścinawki Górnej wiele się dzieje.

foto: polska-org.pl

Przywodzi na myśl jedną z wież z „Władcy Pierścieni”. Wieża widokowa, która jeszcze do niedawna była zrujnowanym symbolem Włodzickiej Góry została odbudowana.

Radkowski camping nr 26 Stołowogórski z III nagrodą w konkursie Mister Camping 2018.

foto: Internet

Wieża na wzgórzu Grodziszcze w okolicach Bożkowa chyli się ku upadkowi. Samorządowcy nic nie robią, aby przywrócić jej dawny blask.

Jest 2 i pół tysiąca złotych na promocję Wieży Widokowej „Suszynka”, w Suszynie w gminie Radków. Kasa to nagroda za zwycięstwo w plebiscycie na atrakcję turystyczną roku 2018 w powiecie kłodzkim.

Nasze miasto coraz bardziej doceniają turyści. W tym roku Nową Rudę odwiedziło ich więcej niż w roku ubiegłym.

Firma Cako z Polanicy Zdrój rozpoczyna budowę platformy widokowej na Górze Guzowata nad radkowskim zalewem.

foto: TurKol.pl

25 sierpnia zabytkowy Kilof zawita do Nowej Rudy. Będzie to kolejna wyprawa turystyczna na pokładzie pociągów z zabytkowym parowozem.

foto: użyczone

Po prawie dwóch latach bez dachu, nad głównym budynkiem ponownie można zobaczyć Sarny w historycznym kształcie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×