REKLAMA

Kłodzko: Piraci drogowi nie odpuszczają

Kłodzko: Na naszych drogach nie jest bezpiecznie, policja apeluje o ostrożność.

Fot. Canva

Kłodzko: Wczoraj na terenie gminy Kłodzko policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. W ciągu ostatnich dni nie tylko on stracił prawo jazdy.

Kłodzko. W poniedziałek, 18 października, funkcjonariusze z kłodzkiej drogówki zatrzymali 21-latka, który przekroczył dozwoloną prędkość - Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 105 km/h . Kierujący stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał 10 punktów karnych oraz został ukarany mandatem. - informuje Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji.

Natomiast w poprzedni piątek rano w Kłodzku prawo jazdy na 3 miesiące stracił 26-letni mężczyzna - Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Mężczyzna jechał z prędkością 108 km/h. - dodaje podinspektor Martuszewska.

<<Kłodzko: Radny obraził się na mieszkańców?>>

Na drogach bez zmian - niebezpiecznie

Wczoraj na terenie naszego powiatu policjanci przeprowadzili 33 kontrole drogowe oraz sprawdzili stan trzeźwości u 25 kierujących pojazdami. Nałożyli 20 mandatów karnych i zatrzymali 8 dowodów rejestracyjnych. Podczas ubiegłej doby na terenie powiatu kłodzkiego doszło do 10 kolizji drogowych.

<<Kłodzko: Koniec z ruinami obok dworca PKS>>


Przeczytaj również:

<<Królowa Życia napisała książkę. Będzie bestseller?>>

<<Demonstracja zwolenników Unii Europejskiej>>

 

 

Autor: Zuza K. Wolska / info: KPP Kłodzko

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko: Piraci drogowi nie odpuszczają

Fot. MOK Nowa Ruda

Każdy może przyjść i zrobić świąteczną sesję zdjęciową, odwiedzić kolorowy ogródek, zasiąść w fotelu czy poszukać kota, który przyszedł odwiedzić domek.

Fot. polska-org.pl

Dzięki podpisanej umowie możliwe będzie również zatrudnienienie więźniów odbywających karę pozbawienia wolności w Kłodzku.

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w poniedziałek, 6 grudnia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×