REKLAMA

Kłodzko: Poszukiwania 31-latki zakończone sukcesem

Kłodzko: Kobiety szukano w całym powiecie.

Fot. Canva

Kłodzko: W nocy z wtorku na środę policja poszukiwała 31-letniej mieszkanki Kłodzka. Co się wydarzyło?

Kłodzko. Jako pierwsi o tej sprawie napisaliśmy wczoraj - kliknij TUTAJ. Dzisiaj policja wydała oficjalny komunikat w tej sprawie. 31-latka wyszła z domu zostawiając pod opieką swojej matki dwoje dzieci. Zaniepokojony brat poinformował policję o zaginięciu, ponieważ rodzina bała się o jej życie - Powiedział, że martwi się o siostrę, która może zrobić sobie krzywdę. Natychmiast policjanci powiatu kłodzkiego rozpoczęli intensywne działania poszukiwawcze. Pomimo nocnych godzin w akcji poszukiwawczej uczestniczyli policjanci niemal wszystkich wydziałów policji. Działania poszukiwawcze prowadzono nie tylko na terenie Kłodzka, ale całego powiatu. - informuje Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji.

<<Kłodzko: Groził, że zabije policjantów>>

Zakrojone na szeroką skalę intensywne działania policjantów przyniosły pozytywny efekt. Po kilku godzinach zaginiona została odnaleziona przez funkcjonariuszy - W akcji poszukiwawczej wzięło udział kilkudziesięciu policjantów. Odnalezioną na terenie Kłodzka 31-latkę odwieziono na konsultacje lekarską. Z uwagi na to, że kobieta nie wymagała pomocy medycznej, policjanci zawieźli ją do miejsca zamieszkania i oddali pod opiekę bliskich. - dodaje policjantka.

<<Kłodzko: Zmieny na skrzyżowaniu. Będzie bezpieczniej?>>

<<Kłodzko: Napadli na mężczyznę. Grozili mu wywiezieniem do lasu>>

Masz myśli samobójcze i potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń pod darmowy numer: 22 484 88 01. Antydepresyjny Telefon Zaufania prowadzi Fundacja ITAKA. Więcej informacji na stronie internetowej (KLIKNIJ TUTAJ).

 

Autor: Zuza K. Wolska / info: KPP Kłodzko

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kłodzko: Poszukiwania 31-latki zakończone sukcesem

Fot. Pixabay

Dwie nowe kamery będą monitorować miasto, a kilka starych zostanie wymienionych na nowe.

Fot. Czytelnik

Potężne wichury, jakie przeszły przez powiat kłodzki wyrządziły dużo szkód. Wiatr nie ustąpi także dzisiaj.

Fot. Dolnośląska Policja

Za posiadanie nielegalnych urządzeń w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości nawet do 100 tys. zł od jednej maszyny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×