REKLAMA

Lądek-Zdrój: Wypadek z udziałem 4 samochodów

Lądek-Zdrój: W kolizji uszkodzone zostały 4 auta

Lądek-Zdrój: W wypadku poszkodowane zostały 2 osoby. Co się tam wydarzyło?

Lądek-Zdrój. Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 392 doszło do kolizji, w której uszkodzone zostały aż 4 samochody. 2 osoby są poszkodowane. 

 

Akcja ratownicza

W poniedziałek, 22 lutego o godzinie 11.25 na pograniczu Lądka-Zdroju i Radochowa doszło do kolizji czterech samochodów osobowych. Przypuszczalnie, najpierw zderzyły się ze sobą dwa auta, a następnie dwa kolejne w tym samym miejscu. W wyniku czego drogę zablokowały aż cztery rozbite pojazdy. Łącznie podróżowały nimi 4 osoby. Wszystkie te osoby zostały przebadane przez zespół ratownictwa medycznego. Dwie z nich przetransportowano karetką do szpitala. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Bystrzyca Kłodzka oraz dwa zastępy OSP KSRG Lądek-Zdrój. Dodatkowo miejsce zabezpieczała policja i służba drogowa. 

 

Podsumowanie pracy strażakó w 2020 roku

Niestety w porównaniu do roku 2019, liczba interwencji znacznie wzrosła, bo aż o 418. Na naszym portalu opisywaliśmy wiele tragicznych zdarzeń, w których musiała interweniować straż pożarna, jednak to tylko ułamek pracy strażaków. Najwięcej interwencji było w gminie Bystrzyca Kłodzka, gminie Kłodzko oraz w Nowej Rudzie. Przez cały 2020 rok odnotowano razem 3 772 interwencje, a w tym: 

905 pożarów, które stanowią 24% ze wszystkich zdarzeń

2725 miejscowych zagrożeń, które stanowią ponad 72% ze wszystkich zdarzeń

142 fałszywe alarmy, które stanowią ponad 3% ze wszystkich zdarzeń

Natalia Kołodziej

 

Kłodzko - wyszły na jaw nowe informacje w sprawie śmierci 3-letniej dziewczynki. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Lądek-Zdrój: Wypadek z udziałem 4 samochodów

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×