REKLAMA

Lewin Kłodzki: Samochód uderzył w słup energetyczny

Lewin Kłodzki: Kierowca zasnął za kółkiem?

Fot. Zdzisław K. Polska-org

Lewin Kłodzki: W wyniku wypadku jedna osoba trafiła do szpitala.

Lewin Kłodzki. W środę, 3 marca o godzinie 7.13 rano strażacy dostali wezwanie do wypadku. Samochód uderzył z dużą siłą w jeden ze słupów energetycznych. 

 

Akcja ratownicza

We wsi Lewin Kłodzki na ulicy Lasek Miejski samochód osobowy uderzył w słup energetyczny. Najprawdopodobniej kierowca przysnął za kierownicą podczas jazdy. Pojazdem podróżowały 3 osoby. Jedna z nich została zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Pierwsza na miejscu była właśnie karetka. Dwie pozostałe osoby nie są ranne. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator w pojeździe, żeby nie stanowił zagrożenia w pobliżu uszkodzonego słupa energetycznego. Samym słupem natomiast zajął się wezwany na miejsce instalator, który obsługuje elektrykę na terenie Lewina. Słup betonowy został złamany. Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej z JRG Kłodzko i OSP Kudowa Czermna. Nie wiadomo w jakim stanie aktualnie jest poszkodowana osoba. 

 

OSP w formie

Poza jednostkami państwowej straży pożarnej, dużą aktywnością wykazali się także strażacy ochotnicy z OSP. Ze wszystkich 3 772 interwencji, strażacy z OSP uczestniczyli w 847, co daje ponad 22%. Najczęściej wyjeżdżali strażacy z:

OSP Nowa Ruda Słupiec - 196 interwencji

OSP Polanica-Zdrój - 193 interwencje

OSP Lądek-Zdrój - 160 interwencji

OSP Szczytna - 149 interwencji

OSP Kudowa Czermna - 149 interwencji

Natalia Kołodziej

 

Nowa Ruda - zamienili ciała w trumnie. Kliknij tutaj, aby poznać historię tragicznej pomyłki 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Lewin Kłodzki: Samochód uderzył w słup energetyczny

Fot. 25 Brygada Kawalerii Powietrznej

Duszniki-Zdrój: Trwa szkolenie żołnierzy 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z pracy na dużych wysokościach. Zobacz zdjęcia

Fot. UM Kudowa-Zdrój

Sprawdź kiedy możesz wykonać szybki test, po którym wynik uzyskasz po pół godzinie

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×