REKLAMA

Nowa Ruda: Kolizja dwóch samochodów na ul. Radkowskiej

Nowa Ruda: Stłuczka na ulicy Radkowskiej

OSP KSRG Nowa Ruda - Słupiec

Nowa Ruda: Zderzenie dwóch aut osobowych na ulicy Radkowskiej. To kolejny z wielu wypadków w tym tygodniu.

Nowa Ruda: Zła passa kierowców w powiecie kłodzkim niestety nadal trwa. To kolejny wypadek w tym tygodniu. Co się tam stało? 

 

Akcja strażaków

W piątek, 22 stycznia o godzinie 9.33, do stanowiska kierowania straży pożarnej w Kłodzku wpłynęło zgłoszenie o kolizji dwóch aut. Samochody osobowe zderzyły się na ulicy Radkowskiej. Łącznie dwoma pojazdami jechały 3 osoby. Poszkodowani opuścili auta o własnych siłach. Dwóm osobom strażacy udzielili pierwszej pomocy. Następnie przekazali poszkodowanych zespołowi ratownictwa medycznego. Jedna osoba musiała zostać przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracowały łącznie 3 zastępy straży pożarnej. Dwa z JRG Nowa Ruda i jeden z OSP Nowa Ruda - Słupiec. Poza strażakami obecna była policja oraz pogotowie ratunkowe. Wszelkie działania służb na miejscu wypadku zostały już zakończone. 

 

OSP w roku 2020

Bilans pracy OSP w naszym powiecie przedstawia się w następujący sposób. W powiecie kłodzkim w roku 2020 odnotowano 3 tys. 772 interwencje w tym: 905 pożarów, 2 tys. 725 miejscowych zagrożeń i 142 fałszywe alarmy. We wszystkich tych zdarzeniach – obok straży zawodowej - brali udział druhowie z OSP. Najwięcej wyjazdów na swoich kontach odnotowali ochotnicy z Nowej Rudy - Słupca i Polanicy-Zdroju.

Natalia Kołodziej

 

Agresor staranował samochód - Kliknij tutaj, aby przeczytać dalej

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowa Ruda: Kolizja dwóch samochodów na ul. Radkowskiej

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×